Pierwsze postanowienie noworoczne – przechodzimy na ofertę abonamentową w Plushu

Akcje partnerskie | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Jeśli nadal zastanawiacie się, czy warto przejść na abonament, to jest to najlepszy moment, aby w końcu to zrobić. Abonament nie ma już żadnych wad, a ma wiele oczywistych przewag nad ofertami „kartowymi”.

Oto nasze wybrane argumenty za tym, aby przejść na Plush Abo:

1 BRAK UMOWY TERMINOWEJ

Długa umowa terminowa była do tej pory sporą barierą przed odważną i szybką migracją na abonament.  W Plush Abo, czyli w abonamentowym Plushu, w opcji na czas nieokreślony mamy miesięczny okres wypowiedzenia. Nie musimy się już więc niczego obawiać. Nawet, gdy będziemy chcieli zrezygnować z usług to będziemy to mogli zrobić w dowolnej chwili. Gdy chcemy mieć na starcie więcej internetu i od razu czujemy, że abonament w Plushu to jest coś dla nas, to możemy się zdecydować na standardową umowę terminową.

2 SUPER PROSTA OFERTA

Oferty abonamentowe często były dosyć skomplikowane. Budowaliśmy je z klocków – pakietów i często okazywało się, że tak naprawdę płacimy za coś z czego nie korzystamy. W Plush Abo mamy jedną opłatę 25 zł. W zamian otrzymujemy pełną ofertę no limit z pakietem internetowym 15 GB i 2 GB w roamingu (dla umowy na 24 miesiące). W komplecie jest też pakiet 10 GB na Youtube.

3 SOCIAL MEDIA NIE ZUŻYWAJĄ PAKIETU!

Jedną z bardziej przydatnych opcji dostępnych w Plush Abo za 25 zł jest pakiet Social free. To specjalny bonus dla fanów Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp, czyli dla nas wszystkich. Gdy korzystamy z tych serwisów społecznościowych to nie zużywa się nasza pakiet internetowy! Czegoś takiego nie oferują nam nawet najdroższe abonamenty dla firm! W tańszych abonamentach w Plush mamy zagwarantowany bezpłatny dostęp do Facebooka.

4 YOUTUBE NIE ZUŻYWA PAKIETU PRZEZ 3 MIESIĄCE, PÓŹNIEJ MAMY DEDYKOWANY PAKIET 10 GB

Youtube potrafi „zjeść” każdy pakiet danych, więc warto oglądać filmy z tego serwisu wcześniej podłączając się do WiFi.  W Plush Abo z umową terminową mamy jednak fajną ofertę na transmisję z Youtube. Przez 3 miesiące dane z tego portalu nie zużywają naszego domyślnego pakietu w ogóle. Później mamy do dyspozycji specjalny pakiet Youtube, czyli dodatkowe 10 GB.

5 PRZENOSISZ NUMER? MASZ 3 ABONAMENTY ZA DARMO

Gdy przenosisz numer z innej sieci to w Plush Abo czeka na Ciebie kolejna super propozycja. Przez całe trzy miesiące w ogóle nie zapłacisz abonamentu, czyli dzwonisz i korzystasz z internetu zupełnie za darmo.

6 PRZENIEŚ CAŁĄ RODZINĘ

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w nowym roku na abonament przenieść także inne numery w naszej rodzinie. W Plush Abo po dołączeniu kolejnej karty SIM każdy z naszych abonamentów będzie o 5 zł tańszy.  20 zł za abonament no limit z ogromnym pakietem danych to naprawdę świetna okazja, a dodatkowo nie ma żadnego limitu co do ilości dodawanych do konta kart SIM.

7 IM DŁUŻEJ, TYM WIĘCEJ INTERNETU

Przy umowie na czas nieokreślony operator oferuje nam super bonus. Oprócz startowego pakietu 10 GB za staż otrzymujemy kolejne gigabajty danych. Już po pierwszych trzech miesiącach w Plush Abonament  mamy 12 GB, po pół roku 14 GB, po roku 16 GB, a po 2 latach mamy 20 GB danych.

8 PROSTY ZAKUP

Często mamy problem z podjęciem ostatecznej decyzji o przejściu na abonament, bo po prostu obawiamy się skomplikowanych procedur, zmian i późniejszych problemów. Często ze zwykłego lenistwa nie chce nam się iść do salonu i czekać w kolejce. Plush Abo aktywujemy jednak zupełnie inaczej. Siedząc wygodnie na kanapie wchodzimy na stronę http://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert?mnp i już po chwili nasza przesyłka z nową kartą SIM jest już zamówiona. Kurier dostarczy nam ją za maksymalnie 3 dni. Nawet, gdy się rozmyślimy to mamy 14 dni na rezygnację z zakupu. Prostszej procedury nie znajdziecie.

9 PAKIET ROAMINGOWY W KOMPLECIE 

Ferie w Austrii, weekend w Lizbonie, wakacje na Kanarach – podróżujemy coraz częściej i wszędzie korzystamy z internetu. W ofercie abonamentowej Plush Abonament mamy do dyspozycji zagwarantowany pakiet 2 GB (a już od stycznia nawet 2.5GB!). Stawki po jego przekroczeniu również są atrakcyjne, więc relacja na gorąco na Instagramie lub Facebooku nawet z dłuższych wojaży nie będzie stanowiła żadnego problemu.

10 NOWY SMARTFON? ZERO PROBLEMU

Gdy decydujemy się na przejście na Plush Abo to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić przy okazji swój wysłużony smartfon na zupełnie nowy. Pełna lista urządzeń jest dostępna tutaj Smartfony są sprzedawane w dobrych cenach i możemy je kupić na raty. 

11 DODATKOWA KARTA SIM Z OGROMNYM PAKIETEM

W Plushu jest także super oferta na mobilny internet – Plush Internet. Za 30 zł otrzymujemy kartę, na której już na starcie mamy 40 GB. Po trzech miesiącach nasz pakiet się podwaja. Po pół roku mamy już 100 GB. Po roku nasz pakiet to już astronomiczne 120 GB. Plush Internet może więc bez problemu stać się naszym internetem domowym, a na pewno będzie dużo tańszy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: