Acer Liquid Jade S w styczniu w Polsce

Newsy
Opinie: 1

Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

Acer zaprezentował na CES w Las Vegas smartfon Liquid Jade S z ośmiordzeniowym procesorem firmy Mediatek MT6752M o 64-bitowej architekturze. Liquid Jade S waży tylko 116 g i jest wyposażony w dwie kamery: 13 z przesłoną f/1.8 i 5 megapikseli. Urządzenie obsługuje technologię LTE kategorii 4. Jade S jest następcą modelu Liquid Jade.

 

Procesor nowego flagowca Acera jest wyposażony w osiem rdzeni 1.5 GHz ARM Cortex-A53. Za grafikę odpowiada Mali T760.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 Jelly Bean. W 2015 zostanie zaktualizowany do Android 5.0 Lollipop.

Grubość Acer Liquid Jade S wynosi tylko 7.78 mm.

Obie kamery w Liquid Jade S są sterowane głosowo i można je obsługiwać za pomocą prostych komend, na przykład “Uśmiech” by zrobić zdjęcie, lub “Selfie” by przełączyć się z tylnej kamery na przednią i wykonać autoportret. Acer wprowadza do oprogramowania kamery serię trybów debiutujących w Liquid Jade S: Dual Shot, Gourmet, Auto-Scene-Detect.

AcerEXTEND umożliwi użytkownikom pełną kontrolę nad ich smartfonami za pomocą komputera wyposażonego w system Windows. Pozwala to m.in. na pisanie z klawiatury komputera i korzystanie z funkcji "przeciągnij i upuść". Najnowsza usługa włączona do oferty to AcerNAV, darmowe oprogramowanie nawigacyjne firmy TomTom wykorzystujące TripAdvisor POI, daje użytkownikom smartfonów Acer Liquid możliwość nawigacji w kraju i za granicą, również offline i bez konieczności posiadania pakietu danych.

Liquid Jade S opcjonalnie występuje w wersji z hybrydową kartą microSD/podwójną kartą nano-SIM. Użytkownicy mają możliwość wymiany karty microSD na drugą kartę nano-SIM.

Liquid Jade S S56 będzie dostępny w styczniu u wybranych dystrybutorów w dwóch kolorach: Cosmic Black i Lunar White. Ceny zostaną ogłoszone w momencie wprowadzenia do sprzedaży.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Chalski pisze: 2015-01-05 10:34
    Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 Jelly Bean. W 2015 zostanie zaktualizowany do Android 5.0 Lollipop. Jeśli 4.4 To chyba jednak KitKat a nie Jelly Bean
    1

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: