Acer zaprezentuje nowe modele z Windows Mobile

Newsy
Opinie: 3
Opinie: 3

Firma Acer zapowiedziała na 16 lutego prezentacje telefonów, które będą sprzedawane pod marką tego producenta. Smartfony Acer zostaną zaprezentowane podczas konferencji prasowej Acer na kongresie mobilnym w Barcelonie. Należy się spodziewać, że urządzenia będą działać pod kontrolą systemu Windows Mobile, być może w wersji 6.5. Acer od marca zeszłego roku jest właścicielem firmy E-TEN, która zajmuje się produkcją telefonów z WM.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-01-29 15:14
  Laptopy acera mają niezbyt dobrą opinię... Może telefony będą lepiej wykonane. W zasadzie jest już tyle modeli z WM na pokładzie, że producenci prześcigają się w nakładkach na oryginalny system. Ciekawe jak to będzie wyglądać u acera? Wg. mnie najładniej prezentuje się HTC Touch flo 3d. A może WM 6,5 będzie przystosowany do obsługi bez rysika?
  0
 • Users Avatars Mini
  on pisze: 2009-01-29 16:36
  acery mialy zla opinie. teraz juz nie jest tak zle. poprawili jakosc wykonania. awaryjnosc tez mniejsza. na rynku juz dawno sa palmtopy acera. mysle ze ich jakosc w jakims stopniu przelozy sie na jakosc nowych telefonow. w koncu dojdzie tylko modul gsm
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-01-30 00:27
  Ale opinia i tak zostaje... Niedawno kupowałem laptopa i marka wygrała... (toshiba):P
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: