Agencja Polymus BTL będzie obsługiwała marki Era Moja i Tak Tak

Newsy
Żródło: Polymus BTL
Opinie: 11

Agencja reklamowa Polymus BTL podpisała umowę z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. na obsługę większości działań BTL w zakresie oferty dla rynku prywatnego, dotyczącą Era Moja i Tak Tak

Przetarg został ogłoszony przez firmę na początku bieżącego roku. Stanęło do niego dziewięć agencji reklamowych. Działania z zakresu BTL zdecydowano się w rezultacie powierzyć agencji Polymus BTL. Istotne znaczenie miało doświadczenie agencji w obsłudze dużych i wymagających klientów. 

Polymus BTL będzie obsługiwać firmę w zakresie promocji sprzedaży i komunikacji produktowej. Zajmie się także obsługą eventów i projektów sponsoringowych. Wszystkie działania będą związane z obsługą działań dla rynku prywatnego - Era Moja oraz Tak Tak. 

Dla zwiększenia efektywności i w celu sprostania wymaganiom klienta zdecydowano się na wprowadzenie zmian w strukturze organizacyjnej i merytorycznej Polymus BTL. W obsługę operatora zaangażowane będą osoby pracujące na co dzień w działach Marketingu Bezpośredniego, Promocji Sprzedaży i Merchandisingu oraz Dziale Eventów agencji. 

Za strony strategicznej i współpracy z klientem odpowiedzialny będzie zarząd Polymus BTL, a za wykonanie poszczególnych działań – dyrektorzy działów agencji. Są nimi: Dorota Gomółka – wicedyrektor działu Promocji Sprzedaży i Merchandisingu oraz szef działu Eventów i Paweł Zbiegniewski – dyrektor działu Marketingu Bezpośredniego. Oboje zdobyli bogate doświadczenie w agencji Polymus BTL oraz w innych liczących się agencjach, z którymi współpracowali wcześniej.

„Wygranie przetargu sprawiło nam dużą satysfakcję – zwłaszcza biorąc pod uwagę silną konkurencję, jakiej musieliśmy stawić czoła – wyznaje Robert Lipka, Dyrektor Zarządzający Polymus BTL. Okazuje się, że agencje, które – jak Polymus BTL – zajmują się komunikacją bezpośrednią, stają się cenionym partnerem dla tak wymagających i znaczących na rynku firm, jaką jest sieć Era. Miło nam, że nasz profesjonalizm został przez firmę doceniony. Praca dla Ery to ogromne wyzwanie. Traktujemy tę współpracę jako możliwość do zaprezentowania po raz kolejny naszych pomysłów i umiejętności.”

Kontrakt podpisany pomiędzy siecią Era i Polymus BTL zakłada współpracę firm do końca 2003 roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-07-03 23:48
  no to czekamy na pierwsze reklami i imprezy zobaczymy.
  0
 • Users Avatars Mini
  wandik pisze: 2002-07-04 02:26
  Może nareszcie Era będzie mieć dorą reklamę. Jak do tej pory kampania reklamowa IDEI była miażdżąca dla konkurencji. Za to ostatnia reklama telewizyjna Plusa jest niesamowita. Czy Polymus BTL sprosta zadaniu???
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-07-04 02:36
  idea ma jeszcze duuuzo asow w rekawie a era zobaczymy wkrotce
  0
 • Users Avatars Mini
  CYPIS pisze: 2002-07-04 03:26
  a mi sie wydaje ,ze reklamy w erze tak jak byly beznadziejne tak bedą.a na reklamy pujdzie tylko chajs .martwi mnie to troche bo sam jestem ich abonentem ale nic ta firma niezdziala...
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-07-04 04:05
  ciekawe co era szykuje. Mam nadzieje ze jakies zmiany w abonamentach polaczone z interesujaca kampania reklamowa. Moze ta agencja sie postara cos przygotowac. Bo era jakby lekko z tylu zostala...
  0
 • Users Avatars Mini
  timeport pisze: 2002-07-04 10:44
  uważam że jeżeli dalsze posunięcia sponsoringowe będą dalej prowadzone tak jak były chodzi mi o reprezentacje polski : ((( to raczej nie wyjdą na udaczników tak jak to i puma zrobiła chociaż firma najlepsza na świecie jak dla mnie!! ale może i cie uda panom i panią z agencji POLYMUS BLT : )) ŻYCZE IM JAK NAJLEPIEJ : ))) CHOCIAŻ ŻEBY NAPRAWIĆ ZALAGŁOŚCI ERY W ZAKRESIE PROMOCJI JESZCZE DUŻO TRZEBA POCZEKAĆ :((((
  0
 • Users Avatars Mini
  TaSioR pisze: 2002-07-04 11:23
  nio to nareszcie ERA rozkwasi reklamy konkurencji! Faktem jest iż zarówno (nowe) reklamy + 'sa i Ideii są na wysokim poziomie ale NIE zapominajmy, ze ERA i tak jest the best :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-05 11:42
  A czemu tylko na obsługę marki dla osób fizycznych i Tak-Taka? Czyżby reklamy w Biznesie były na tyle dobre że nie było sensu podpisywać nowego kontraktu? A może jednak ta agencja która ma "doświadczenie w obsłudze dużych i wymagających klientów" nie ma doświadczenia w reklamie dla biznesu??? A swoją drogą to dla mnie, użytkownika Ery, jest to całkiem obojętne jaką będą mieli reklamę. Najważniejsza jest dla mnie jakość obsługi, ceny. Ale też rzeczą oczywistą jest że bez reklamy to umrą...więc życzę im dużo sukcesów i wspaniałych reklam.
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-05 11:44
  TaSioR: masz rację, najnowsza reklama Plusa jest po prostu z.a.j.e.b.i.s.t.a. ale co z tego. Wyolbrzymiona i przesadzona reklama w stosunku do rzeczywistości.
  0
 • Users Avatars Mini
  raror pisze: 2002-07-07 18:07
  no zobaczymy co z tego wyjdzie
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-09 09:51
  Ale czy moze to az tak diametralnie zmienic wizerunek ery, moze wreszcie ludzie sie przekonaja, za nie zawsze drogie znaczy zle!?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: