SONOS z DTS Digital Surround

Newsy
Opinie: 0
Aktualizacja aplikacji SONOS pozwala na dekodowanie dźwięku w systemie DTS Digital Surround

Sonos udostępnił aktualizację oprogramowania, która wprowadza nowe funkcje oraz mechanizm dekodowania dźwięku w systemie DTS Digital Surround. Użytkownicy mogą pobrać nową wersję z menu ustawień aplikacji Sonos.

Aktualizacja wprowadza następujące ulepszenia do aplikacji Sonos (nie dotyczą one wersji S1):

  • DTS Digital Surround: Obsługa dekodowania dźwięku w standardzie DTS Digital Surround na głośnikach Sonos Arc, Beam (Gen 1 i Gen 2), Playbar, Playbase oraz Amp podczas korzystania z aplikacji Sonos. Użytkownicy mogą natychmiast sprawdzić czy odtwarzana treść jest strumieniowana w DTS Digital Surround.
  • Tryb oszczędzania energii dla głośników Roam i Move: Gdy ustawienie to zostanie włączone, przenośne głośniki automatycznie będą całkowicie wyłączały się po 30 minutach bezczynności. Dzięki temu wydłużony zostaje czas pracy na baterii nawet do 30 dni w przypadku głośników Move i 70 dni dla modelu Roam. Po wyłączeniu użytkownik może po prostu włączyć głośniki z powrotem za pomocą fizycznych przycisków na urządzeniu.
  • Ustawienia korektora dźwięku na ekranie odtwarzanego utworu. Podczas przesyłania muzyki, użytkownicy systemu iOS mogą teraz dostosować ustawienia korektora (takie jak tony wysokie, basy i głośność) na ekranie w aplikacji Sonos. Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy dotknąć suwaka głośności i po prawej stronie kliknąć „Ustawienia”. W nadchodzących miesiącach funkcja ta zostanie udostępniona również dla systemu Android.

   

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: