Allegro MVNO w pierwszej połowie 2009 r.

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 6
Opinie: 6

QXL Poland, właściciel serwisu Allegro.pl i Polkomtel odpisali umowę o współpracy, której efektem będzie rozpoczęcie działalności MVNO. "Telefonia komórkowa to kolejna usługa, jaką chcemy zaproponować naszym Użytkownikom" – mówi Maciej Oppeln-Bronikowski, dyrektor ds. korporacyjnych spółki QXL Poland, właściciela serwisu Allegro.pl. "Pomysł ten jest kontynuacją przyjętej strategii dostarczania użytkownikom Allegro szerokiego wachlarza usług w ramach serwisów Grupy Allegro.pl. Przykładem może być tu Allekarta kredytowa, system płatności internetowych Platnosci.pl czy program lojalnościowy Payback."

"Polkomtel S.A. jest pionierem współpracy w zakresie udostępniania sieci na zasadach hurtowych operatorom wirtualnym na polskim rynku. Podpisanie umowy z kolejnym operatorem wirtualnym to krok harmonijnie wpisujący się w strategię spółki. Cieszę się, że możemy powitać Allegro.pl w gronie naszych partnerów i jestem przekonany, że nawiązana współpraca przyniesie obopólne korzyści" – powiedział Jarosław Bauc, prezes Polkomtel S.A.

Nowa telefonia komórkowa funkcjonować będzie w modelu MVNO (Mobile Virtual Network Operator). Wyróżnikiem oferty nowego operatora komórkowego będzie dostarczanie usług jedynie użytkownikom platformy handlowej Allegro.pl, a dystrybucja nowych usług odbywać się będzie wyłącznie poprzez serwisy Grupy Allegro.pl.

W chwili obecnej trwają prace nad przygotowaniem do uruchomienia nowego operatora komórkowego, którego start planowany jest w pierwszej połowie 2009 roku.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rdir pisze: 2008-10-21 19:28
  czekamy więc na start, podstawy mają lepsze niż mobilking ponieważ od początku będą dysponować znaną marką allegro.
  0
 • Users Avatars Mini
  Skor pisze: 2008-10-21 20:39
  Tylko oby ceny nie były jak w Allegro. Zdzierają na czym mogą, to może i trzeba będzie zapłać 10% prowizji za odebrane połączenie, 5% za odebranego SMSa, 20% za minutę połączenia, he he he
  0
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2008-10-21 22:04
  I móżliwość dzownienia do 14 z dopłatą ... :)
  0
 • Users Avatars Mini
  matisoft pisze: 2008-10-21 23:10
  no to sie po robiło, ciekawe kto jeszcze zapragnie mvno...
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2008-10-21 23:47
  Juz kiedys o tym wspominalem, wg mnie stanowczo za duzo tych wirtualnych operatorow. Lech, Wisla, mbank, carrefour do tego jeszcze ma byc telefonia o.Rydzyka. Straszenie duzo tego, zaczyna to sie mijac z celem.
  0
 • Users Avatars Mini
  wilku pisze: 2008-10-22 11:27
  no ale panowie za to jaki wybór telefonów maja od 1 zł :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: