Amazon Prime Video za darmo dla klientów PLAY

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Amazon Prime Video za darmo dla klientów PLAY

PLAY rozpoczął współpracę z Amazon Prime Video.

 

Od dziś zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę, w cenie abonamentu otrzymują 6 miesięczny dostęp do nowej usługi Amazon Prime Video.

Promocja obejmuje możliwość korzystania z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym wszystkich produkcji własnych Amazon Originals.

Po 6 miesiącach klienci będą mogli nadal korzystać z serwisu za 25 złotych miesięcznie.

Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Cena obejmuje wszystkie dostępne treści serwisu, także te w jakości 4K.

Amazon Prime Video oferuje również możliwość pobrania filmu czy serialu i obejrzenie go bez dostępu do internetu.

Z konta można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

 

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com.

Jak aktywować darmowy Amazon Prime Video w PLAY?

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, na infolinii w przypadku umów zawieranych telefonicznie oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych.

Po otrzymaniu wiadomości SMS z linkiem aktywacyjnym, użytkownik ma 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video. Podczas zakładania konta klient nie jest zobowiązany do podania numeru karty kredytowej, domyślnie, po okresie promocyjnym, jest uruchamiana płatność za usługę z rachunkiem Play.

 

Z Amazon Prime Video mogą skorzystać wszyscy abonenci podpisujący nową, lub przedłużający dotychczasową umowę. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i  biznesowych.

 

Z dostępu do serwisu Klient może zrezygnować w dowolnym momencie w aplikacji Play24, podczas rozmowy z konsultantem w salonie lub poprzez infolinię.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: