Amazon Prime za 49 zł rocznie!

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Amazon Prime za 49 zł rocznie!

Usługa Amazon Prime jest od dziś dostępna w Polsce. Klienci Amazon mogą korzystać z dostaw, serwisu Prime Video i darmowych gier Prime Gaming za 49 zł rocznie!

Użytkownicy Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw produktów oznaczonych logo Prime, do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia. Program obejmuje także dostęp do filmów i seriali Prime Video, darmowe gry PC i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming. Klienci mogą dołączyć do Amazon Prime aktywując darmowy, 30-dniowy okres próbny. Po jego zakończeniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Amazon do aktywowania płatności za Amazon Prime akceptuje karty kredytowe, debetowe i prepaid VISA, MasterCard.

Prime Video jest częścią programu Amazon Prime. Jeśli klient ma subskrypcję Amazon Prime Video, może ją anulować i dołączyć do Amazon Prime na Amazon.pl lub zaczekać do końca okresu rozliczeniowego i subskrypcja zostanie automatycznie zmieniona na Amazon Prime.

Ofertę Amazon Prime można aktywować tutaj

Z Amazon Prime korzysta na świecie ponad 200 milionów klientów z 23 krajów.

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: