Ambient ma nowego szefa

Newsy
Żródło: Ambient
Opinie: 0
Opinie: 0

Do zespołu pracowników firmy Ambient w marcu dołączyły dwie nowe osoby: Tomasz Witt oraz Adam Bielski. Tomasz Witt został zatrudniony na stanowisku Dyrektora Generalnego, a o od 12 marca powołany na stanowisko Prezesa Zarządu. Tomasz Witt był Wiceprezesem Zarządu w spółce Gameleons (2 lata) oraz Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w Mobile Entertainment Europe (4 lata). Zarządzając zespołem specjalistów odpowiadał za działy sprzedaży i marketingu w obu spółkach. Jest ekspertem od usług dodanych w zakresie telefonii komórkowej. Tomasz ukończył Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny z tytułem magistra.

Adam Bielski był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Pionu Technologicznego, a od 12 marca został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Adam Bielski był Kierownikiem Projektów w Oracle EMEA (3 lata), gdzie zajmował się prowadzeniem projektów dla operatorów mobilnych na świecie oraz kierował wsparciem technicznym dla implementowanych rozwiązań. Ukończył Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie, Wydziale Cybernetyki, z tytułem magistra inżyniera oraz studia z zakresu MBA oparte o program Oxford Brookes University w Polish Open University.

Nowy zarząd sprecyzował działania spółki i przyjął nową strategię. Spółka powraca do swoich korzeni, czyli do rozwiązań lokalizacyjnych przy zastosowaniu technologii GSM i GPS. Obecnie na ukończeniu jest kilka projektów, które już niedługo zostaną uruchomione wraz z polskimi operatorami GSM.

Ambient jest spółką technologiczną, która zajmuje się świadczeniem i tworzeniem usług lokalizacyjnych przy zastosowaniu technologii GSM i GPS. Istnieje na rynku od 1995 roku. Jako pionier lokalizacji w Polsce Ambient stworzył pierwsze gry lokalizacyjne w 2001 roku dla PTK Centertel. Oferta Ambient skierowana jest głównie do rynku B2B – operatorów telefonii komórkowej, firm korzystających z usług marketingu mobilnego, do branży rozrywkowej oraz firm związanych z bezpieczeństwem.

Projekty:

  • seria usług „Co Gdzie Którędy”

  • seria usług „Friend Finder”: GDziecko, Gdzie jesteście, Gdzie On są

  • Idea Nawigator (Orange Nawigator)

  • Monitoring Plus

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: