Andrzej Jackiewicz prezesem MediaMarktSaturn Polska

Newsy
Opinie: 0
Andrzej Jackiewicz prezesem MediaMarktSaturn Polska

Z  początkiem lutego 2022 na czele MediaMarktSaturn Polska stanął Andrzej Jackiewicz, który na stanowisku prezesa zarządu zastąpił Alpaya Günera

Nowy prezes będzie kontynuował strategię rozwoju omnichannel sieci MediaMarkt i umacniał jej pozycję na polskim rynku. Do polskiego oddziału firmy dołączył w listopadzie 2021 roku, by uczestniczyć w procesie kompleksowego wdrożenia i zapewnić płynną zmianę na stanowisku. Ten proces właśnie się zakończył i Andrzej Jackiewicz objął z początkiem lutego br. stery zarządu, w skład którego wchodzą również Onur Dogay na stanowisku Dyrektora Zarządzającego ds. Handlowych (COO) oraz Wojciech Wieroński jako Dyrektor Zarządzający ds. Finansów (CFO).

Andrzej Jackiewicz jest absolwentem wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz Ekonomii i Marketingu na Uniwersytecie Lund w Szwecji. Odbył wiele szkoleń w topowych szkołach biznesu w Europie. Posiada  międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu handlem, ze szczególnym naciskiem na rozwój omnichannel. Karierę menedżerską rozpoczynał w Procter & Gamble. Pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Polskę a następnie na Europę i Bliski Wschód w Costa Coffee, a także zdobywał wcześniej doświadczenia, pracując w Tchibo w Polsce i na Węgrzech.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: