Angry Birds i T-Mobile pomogą warszawskiemu ZOO

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 4

1 października ruszyła aukcja charytatywna, w której można licytować maskotki z bijącej rekordy popularności na całym świecie gry na smartfony „Angry Birds”. Dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczony na rozwój Ptaszarni Warszawskiego ZOO. Dzięki akcji zorganizowanej przez Fundację „Panda” oraz
T-Mobile warszawski ogród zoologiczny zostanie wyposażona w nowy sprzęt, m.in., inkubatory do odchowu piskląt oraz specjalne wyposażenie dla najbardziej inteligentnych papug KEA.

Licytacja odbywa się na internetowym serwisie aukcyjnym Allegro. Codziennie do wylicytowania są cztery pluszaki. T-Mobile wspomaga każdą wylicytowaną kwotę kolejnymi 100 zł. Dla każdej z 10 osób, które wylicytują maskotki za największą kwotę czekają 3 osobowe zaproszenia na specjalny nocny spacer po warszawskim ZOO z licznymi atrakcjami. Aukcja potrwa dwa tygodnie.

Link do licytacji dostępny jest na facebookowym profilu T-Mobile, w zakładce Angry Birds.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  public pisze: 2011-10-04 13:44
  Ciekawy pomysł i dobry krok ze strony T-Mobile. Naprawdę gdzie się nie spojrzy wszędzie widać T. Bardzo dobrze, że nie spoczęli na laurach tylko promują się dalej to się chwali. Oby więcej takich akcji charytatywnych i to nie tylko ze strony T!
  0
 • Users Avatars Mini
  mareckidariusz pisze: 2011-10-07 16:27
  Super, swego czasu Heyah zorganizowała podobną akcję, zbierali wtedy pieniądze dla bezdomnych psiaków. Z tego co pamiętam to nawet sporo tych pieniędzy udalo się zebrać :) Takich akcji nam trzeba.
  0
 • Users Avatars Mini
  Iliana pisze: 2011-10-07 21:43
  Dokładnie. Wielkie korporacje takie jak sieci komórkowe nic na tym nie stracą a wiele mogą pomóc. Na dodatek zachęcają wiele ludzi w swoją stronę, takze pozostali powinni brac przyklad. Bardzo podoba mi sie "ptasi" motyw polaczony z angry birds :) swietnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  vest pisze: 2011-10-25 01:01
  PTC chyba lubi pomagać zwierzakom, bo jakiś czas temu na profilu Heyah zbierano też kasę na schroniska.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: