Anycom HS-660 w ofercie firmy Passus

Newsy
Żródło: Passus Sp. z o.o.
Opinie: 14

Firma Passus rozszerzyła ofertę urządzeń Bluetooth o kolejną bezprzewodową słuchawkę Bluetooth do telefonów GSM. Anycom HS-660 składa się z małej słuchawki, którą wtyka się w ucho i nadajnika-klipa Bluetooth. Nadajnik przypina się do ubrania, a małą słuchawkę (podobną do tych, które znamy z przenośnych odtwarzaczy audio) można nosić w uchu tylko podczas rozmowy.

Anycom Bluetooth HS-660 współpracuje ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w Bluetooth, które wspierają profil słuchawkowy.

W pełni naładowana słuchawka zapewnia 3,5 godzinny czas rozmowy i 100 godzin czuwania. Słuchawka jest dostępna w sieci sprzedaży firmy Passus. Sugerowana cena netto dla klienta końcowego wynosi 105 euro.

Zakres dostawy obejmuje słuchawkę, ładowarkę, tasiemkę do noszenia na szyi, instrukcję obsługi. Gwarancja, jak przy innych produktach Anycom, wynosi 12 miesięcy.


Dane techniczne

Budowa: nadajnik-klip z mini słuchawką i mikrofonem
Wymiary: 50 x 39x 12 mm, długość kabelka 43 cm
Wyposażenie: przycisk do aktywowania, odbierania rozmowy i jej kończenia, do regulacji głośności słuchawki, aktywowania funkcji głosowych; dioda LED do sygnalizacji stanu gotowości, stanu naładowania.

Zakres działania: do 10 metrów
Czas czuwania: do 100 godz.
Czas rozmowy: do 3,5 godz.

Opinie:

Opinie archiwalne (14):

Komentuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: