Aplikacja PREMIERY CANAL+ w Samsung Smart TV

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Aplikacja PREMIERY CANAL+ już dostępna w Samsung Smart TV

Aplikacja PREMIERY CANAL+ dostępna jest już na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2016-2020. Dzięki niej widzowie mogą obejrzeć już blisko 1000 filmów.

Serwis PREMIERY CANAL+ gromadzi w jednym miejscu produkcje Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures czy Cineman.

Jak korzystać z serwisu PREMIERY CANAL+?

Aby szybko i łatwo cieszyć się filmowymi hitami w najwyższej jakości na dużym ekranie wystarczy skorzystać z logowania przez smartfon. Należy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, zalogować się, a następnie zeskanować kod QR i gotowe. Jeśli nie chcemy używać aparatu, możemy wpisać unikalny, jednorazowy kod w tej samej aplikacji mobilnej, bądź na stronie www.premiery.canalplus.pl.

Proces zakupu filmów

Wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł w bogatej ofercie serwisu, a następnie wpisać 6-cyfrowy kod z aplikacji bankowej. W niedalekiej przyszłości oprócz kodu blik możliwa będzie także płatność za pomocą zapisanej w aplikacji karty kredytowej – na zasadzie one-click payment.

Każdy zakup – niezależnie od tego, czy film kupimy poprzez stronę WWW, w aplikacji na Smart TV czy na smartfonie z systemem operacyjnym Android– pozwala na dodanie filmu do konta użytkownika (zakładka Moje filmy) i odtwarzania go na dowolnym urządzeniu, na którym zainstalujemy aplikację – od telefonu, przez tablet aż po Samsung Smart TV. Co więcej, przerywając seans na dowolnym z tych urządzeń możemy kontynuować go na innym, do którego jesteśmy zalogowani.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: