Aplikacja HiCare w smartfonie Huawei - jak korzystać?

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Nasze smartfony stają się coraz bardziej zaawansowane. Zastępują coraz więcej gadżetów, mają coraz więcej funkcji i oferują nam coraz więcej usług. Smartfon jest teraz najlepszym odtwarzaczem muzyki, zastępuje nam często telewizor, a już prawie całkowicie zastąpił nam aparat fotograficzny i kamerę. Każdy zaawansowany telefon ma kilkadziesiąt lub nawet więcej funkcji. Wykorzystujemy tylko niewielki procent z nich. Często powodem jest to, że nie mamy czasu na wnikliwe poznawanie naszego urządzenia samodzielnie. Przydałby nam się zestaw szybkich i czytelnych porad, instrukcji jak w pełni wykorzystać nasze bardzo zaawansowane urządzenie, które codziennie nosimy w kieszeni lub w torebce. Huawei ma na to swój własny, autorski pomysł – w każdym smartfonie Huawei znajdziemy świetną i przydatną aplikację HiCare. Dzięki niej każdy z nas ma szansę stać się „smartfonowym guru”. 

Usage tips

Aplikacja HiCare jest czytelnie podzielona na kilka sekcji. Jedną z najbardziej przydatnych jest sekcja przydatnych porad, dzięki którym w prosty sposób odkryjemy świetne funkcje naszego smartfona. Porady są skierowane zarówno do mniej, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Każda ciekawa funkcja jest opisana w prosty sposób, a instrukcję zawierają czytelne ikony i grafiki. Przykładowe porady ułatwią nam korzystanie z zaawansowanego trybu PRO kamery, pokażą jak zeskanować wizytówkę i nauczą jak stworzyć krótki film wideo z naszych zdjęć z galerii. Wybrane porady dotyczą także ważnego tematu bezpieczeństwa naszych danych osobistych. Sekcja Usage tips pokaże nam na przykład jak na stałe wyłączyć dane o lokalizacji naszych zdjęć. Nasza prywatność będzie wówczas jeszcze lepiej chroniona.

Troubleshooting

Troubleshooting to sekcja, która pozwoli nam samodzielnie rozwiązać większość problemów związanych z eksploatacją smartfonu. Ten dział pozwoli nam prawidłowo zachować się, gdy uszkodzimy ekran naszego urządzenia lub zalejemy go płynem. Dzięki świetnym poradom zrozumiemy, że lekko cieplejsza obudowa naszego smartfona to w pewnych okolicznościach normalne jego zachowanie i nie będziemy wpadać wówczas w niepotrzebną panikę. Sekcja instruuje co zrobić, gdy mamy problemy z połączeniem się z siecią bezprzewodową lub martwi nas szybsze niż zwykle rozładowywanie baterii. Po zapoznaniu się z tą sekcją nasz smartfon Huawei nie będzie miał przed nami żadnych tajemnic.

Quick services

Quick services to kolejna ważna część aplikacji. Bezpośrednio z tego działu możemy połączyć się na chacie z serwisem Huawei. Dodatkowo nasz smartfon potrafi sam sprawdzić, czy jego komponenty działają prawidłowo. HiCare w kilkadziesiąt sekund przetestuje moduły transmisji danych i większość czujników. Na mapie znajdziemy najbliższy nam serwis Huawei lub bezpośrednio z HiCare połączymy się ze specjalną infolinią serwisową.

FAQ

Ważną i przydatną częścią aplikacji HiCare jest obszerny zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Dzięki tej wiedzy uchronimy się przed utratą ważnych danych, wyślemy obraz z naszego smartfona na telewizor, ale także nauczymy się malować na naszych zdjęciach światłem. Dzięki HiCare nie będziemy już musieli żmudnie studiować instrukcji od naszego smartfona lub prosić o pomoc naszych znajomych smartfonowych specjalistów. Pomoc jest w zasięgu naszej ręki, a dokładniej w naszym bardzo zaawansowanym smartfonie.

Phone Manager

Świetnym uzupełnieniem aplikacji HiCare jest program Phone Manager. Dzięki tej dodatkowej aplikacji możemy w łatwy sposób usunąć niepotrzebne pliki z pamięci, przeskanować nasz smartfon programem antywirusowym, ale także skontrolować ilość danych, które nasz smartfon przesłał w ostatnim okresie. Kontakt z serwisem już nie będzie nam do niczego potrzebny. Nasz inteligentny smartfon sam zadba o siebie i sprawi, że będziemy mieć więcej czasu dla siebie, znajomych i naszej rodziny.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: