Bonusy dla użytkowników aplikacji Mój Orange

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Bonusy dla użytkowników aplikacji Mój Orange

Orange przygotował promocję dla osób korzystających z aplikacji Mój Orange

Klienci indywidualni już dziś znajdą tam bonus w postaci 5 GB. Na firmy czeka 10 GB na start i dalsze upominki co miesiąc.

Środy z Mój Orange – co tydzień nowy prezent 

Od teraz w aplikacji dostępne będą promocje na usługi dodatkowe, darmowe gigabajtów, zniżki na urządzenia, a także ofert, czy promocje od partnerów współpracujących z marką. Już dziś w aplikacji jest do odebrania pierwszy z nich – w postaci 5GB dla klientów indywidualnych. Kolejna niespodzianka pojawi się 7 kwietnia.

Bonusy będą mogli odbierać klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. Jeżeli użytkownik posiada kilka numerów na koncie, to z atrakcji w danym tygodniu skorzysta konkretny numer – wskazany przez właściciela przy odbieraniu nagrody. W kolejną środę, następny upominek trafić może do innego numeru. 

Jak znaleźć prezent?

Wystarczy wejść w aplikacji w zakładkę „Dla Ciebie” (nowi użytkownicy muszą najpierw pobrać najnowszą wersję aplikacji i zalogować się adresem email oraz hasłem do swojego konta w Orange; posiadacze starszej wersji aplikacji powinni ją zaktualizować do najnowszej – 5.0). W tej zakładce co środę pojawi się prezent, który należy wykorzystać w ciągu 7 dni. Potem atrakcja wygasa, a w jej miejsce, wraz z upływem czasu, pojawia się następna.

Orange przygotował także ofertę ze smartfonem Samsunga Galaxy A52 – za 55 złotych w ratach na 24 miesiące. Można skorzystać z tego przy podpisaniu nowej umowy, lub przedłużeniu obecnej, na Plany Mobilne 55 – z internetem bez limitu GB oraz miesiącem HBO bez opłat (potem 25 zł/mies.).   

10 GB na start w aplikacji – comiesięczne bonusy dla firm

Dla korzystających z firmowych planów komórkowych i używających najnowszej wersji aplikacji mobilnej Mój Orange operator przygotował do odebrania 10 GB internetu za darmo. Chcąc otrzymać dodatkowe gigabajty należy wejść do aplikacji, w zakładkę „Dla Ciebie” i pobrać stamtąd swój prezent.

Nowi użytkownicy muszą najpierw ściągnąć na swój smartfon najnowszą wersję aplikacji i zalogować się adresem email oraz hasłem do swojego konta w Orange; a obecni, którzy korzystają z wcześniejszej opcji – zaktualizować ją do wersji 5.0. Akcja startuje 31 marca, a w kolejnych miesiącach pojawią się następne niespodzianki.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: