Apple Watch 6 i Apple Watch SE z eSIM w T-Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Apple Watch 6 i Apple Watch SE z eSIM w T-Mobile

Od 7 czerwca 2021 roku w ofercie T-Mobile dostępne są zegarki Apple Watch 6 i SE w wersji eSIM.

Zegarki są dostępne dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Oba urządzenia dostępne są w dwóch rozmiarach – 40 mm oraz 44 mm. Apple Watch Series 6 GPS + Cellular 40 mm oferowany jest w cenie 2449 zł, wersja 44 mm kosztuje zaś 2599 zł. Apple Watch SE GPS + Cellular 40 mm to wydatek w wysokości 1649 zł, natomiast wariant 44 mm można zakupić za 1749 zł. Wybierając urządzenie z ofertą abonamentu komórkowego przyznawany jest rabat od 100 do nawet 1000 zł (w zależności od wybranej taryfy) a pozostała kwota rozłożona jest na elastyczne raty 0%.

Użytkownik może zdecydować się na wybór urządzenia wraz z kartą eSIM, która w T-Mobile proponowana jest w ramach usługi MultiSIM. Oznacza to, że otrzyma on dodatkową, wirtualną kartę, która obsługiwać będzie ten sam numer. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są bezpłatne. Po tym czasie cena wynosi 9 zł miesięcznie.

Nowe modele Apple Watch są ponadto dostępne dla klientów biznesowych, którzy kupią urządzenia w umowie na 24 lub 36 rat. Podobnie jak w przypadku indywidualnych użytkowników, mogą oni zdecydować się przy tym na usługę MultiSIM na promocyjnych warunkach. Poniższy cennik przedstawia szczegóły oferty - ceny na start zawierają podatek VAT, wysokość rat miesięcznych podano w kwotach netto.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: