Arena.pl rozpoczyna współpracę z Millenium Communications S.A.

Newsy
Żródło: Reuters
Opinie: 1

Arena.pl poinformowała, że 7 czerwca podpisała umowę o współpracy z Millenium Communications S.A. oraz E-connections S.A.
Dzięki współpracy z Millennium Arena.pl wejdzie do rentownego segmentu usług dla korporacji, szybciej niż było to zamierzone przez zarząd Areny, podano. "Przedmiotem umowy jest określenie kierunków i zasad współpracy w zakresie rozwoju zintegrowanych usług telekomunikacyjnych i internetowych" - podała Arena.pl w piątkowym komunikacie. "W szczególności zostanie nawiązana współpraca w zakresie poszerzania i integracji usług świadczonych obecnie przez każdą ze stron, współpracy w zakresie marketingu i promocji swych obecnych produktów" - podano.
Millenium Communications jest zaawansowanym dostawcą usług w zakresie telekomunikacji dla przedsiębiorstw, głównie na terenie Warszawy.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-06 16:43
    Millennium Arena.pl wejdzie do rentownego segmentu usług dla korporacji, szybciej niż było to zamierzone przez zarząd Areny, podano. "Przedmiotem umowy jest określenie kierunków i zasad współpracy w zakresie rozwoju zintegrowanych usług telekomunikacyjnych i internetowych" - podała Arena.pl w piątkowym komunikacie. "W szczególności zostanie nawiązana współpraca w zakresie poszerzania i integracji usług świadczonych obecnie przez każdą ze stron, współpracy w zakresie marketingu i promocji swych obecnych produktów" - podano. Millenium Communications jest zaawansowanym dostawcą
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: