Arena Mistrzostw w sieci Idea

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 11

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2002 Idea przygotowała specjalny pakiet usług pod nazwą: Arena Mistrzostw.

Arena Mistrzostw, dostępna w czasie trwania czerwcowej imprezy, to zestaw serwisów, gier i usług powiązanych bezpośrednio z WorldCup2002. Umożliwia łatwy dostęp do najbardziej aktualnych wiadomości z boisk Korei i Japonii, podsumowań i statystyk, a także daje szansę wygrania atrakcyjnych nagród. Szukaj Areny Mistrzostw  na stronie www.idea.pl. Szczegółowe informacje otrzymasz także po wysłaniu SMS-a o treści "i" na numer 515 (koszt SMS-a wg planu taryfowego).

Zainteresowani mogą codziennie podczas Mistrzostw otrzymywać SMS-y  zawierające m.in. wyniki spotkań, podsumowania sytuacji w grupach, ciekawostki, a nawet terminy transmisji telewizyjnych, wyślij wiadomość o treści "p" na numer 7956. Koszt wysłania SMS-a - 9 zł (netto).

Można  także korzystać z serwisów tematycznych, dotyczących np. wydarzeń w wybranej grupie lub losów polskiej reprezentacji. Wystarczy wysłać wiadomość na numer 7356 (3 zł netto), aby każdego dnia otrzymywać informacje na wybrany temat. Np. po wysłaniu SMS-a o treści WYNIKI będziesz codziennie dostawał rezultaty rozegranych spotkań.

Wprawdzie w czerwcu emocji sportowych nie zabraknie, ale Idea proponuje kibicom dodatkowe -  płynące z udziału w grach składających się na Arenę Mistrzostw. Można tam samodzielnie lub z przeciwnikiem rozegrać cały mecz, kierując przebiegiem spotkania tak, aby zdobyć najwięcej punktów. Twoim zadaniem będzie odpowiednie reagowanie na opisy sytuacji przekazywane za pośrednictwem SMS-ów ("Mecz - Mistrzostwa Świata"). Użytkowników telefonów z przeglądarką WAP zapraszamy do gry także za pośrednictwem WAP. Tu również można kierować swoją drużyną tak, aby pokonać kolejnych przeciwników. Jednak cały przebieg rozgrywki pokazywany będzie na wyświetlaczu aparatu.

Jeśli masz żyłkę hazardzisty, proponujemy Ci udział w "Zakładach Sportowych". Wykorzystując "wirtualną gotówkę", obstawiaj wyniki kolejnych spotkań rozgrywanych podczas Finałów. Każde kolejne prawidłowe trafienie wzbogaci Twoje konto o dodatkowe punkty i powiększy szansę na zwycięstwo w rankingu i nagrodę.

Do końca rozgrywek grupowych można, wysyłając SMS-a, typować zwycięzcę pojedynku finałowego ("Quiz Show"). Jeśli grający trafnie obstawi, nagroda z pewnością go nie ominie!

Na Arenie Mistrzostw znaleźć również można konkursy sprawdzające wiedzę na temat Mistrzostw Świata ("Quiz wiedzy ogólnej o MŚ" oraz "Quiz drybling"). Udział w konkursach będzie premiowany atrakcyjnymi upominkami.

Nazwa serwisu Numer tel. dla  serwisu
Mistrzostwa Świata 2002 7956
Serwisy Tematyczne 7356
Mecz - Mistrzostwa Świata 5455
Quiz Wiedzy Ogólnej o Mistrzostwach 7156
Quiz Drybling 7056
Gol SMS 7054
Zakłady Sportowe 7154
Quiz Show 7556
Logo 7151
Dzwonki 7256

Informacje o Arenie Mistrzostw - nr 515

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: