Aster zmieni swoją ofertę mobilnego internetu

Newsy
Żródło: ISB
Opinie: 0

„Chcielibyśmy utrzymać tempo pozyskiwania klientów, jednak na pewno nie kosztem obniżenia rentowności usługi. Nie zależy nam na tym, by pozyskać jak największą liczbę klientów w jak najkrótszym czasie, bo taka strategia nie sprawdza się na rynku MVNO. Dążymy do tego, by zdobyć lojalnego, świadomego abonenta, który będzie chciał z naszych usług korzystać. Z tego powodu konsekwentnie będziemy rozwijać model abonamentowy” – powiedziała agencji informacyjnej ISB wiceprezes Aster Joanna Pasynkiewicz. Dodała, że na koniec maja Aster posiadał ponad 55 tys. kart SIM.

„Rozważamy między innymi wprowadzenie usług dodanych telefonii komórkowej we współpracy z zewnętrznymi dostawcami. Klienci mogą spodziewać się również zmian w ofercie Internetu mobilnego. Planujemy uzupełnić ofertę o nowe modele modemów komórkowych, zwiększyć pakiety danych i wdrożyć rozwiązania, które ułatwią abonentom lepsze dostosowanie posiadanej usługi do bieżących potrzeb. Chodzi tutaj m. in. o możliwość włączania i wyłączania dodatkowych pakietów danych” – poinformowała wiceprezes Astera.

1 lipca br. Aster również informował, że ma już 55 tys. aktywnych kart SIM i w ciągu 3 wcześniejszych miesięcy operator pozyskał 10 tysięcy nowych abonentów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: