Audiobooki w Play - audiobooki 60% taniej dla abonentów sieci Play

Newsy | Promocje
Żródło: PLAY
Opinie: 0

Play oraz serwis Audioteka.pl, w dniu 6 grudnia 2012 roku, wspólnie uruchomiły usługę „Audiobooki w Play”. W ramach usługi użytkownik otrzymuje co miesiąc jeden punkt do zamiany na wybrany przez siebie audiobook z kolekcji Audioteki. Koszt usługi to jedyne 19,99 PLN, to oznacza możliwość kupna audiobooków nawet do 60% taniej dla abonentów sieci Play.

Usługa jest naturalnym uzupełnieniem oferty abonamentowej dla osób, których pasją jest literatura. Audiobooki w połączeniu z aplikacją mobilna na system Android i ofertą smartfonów w sieci Play dają zawsze i wszędzie wygodny dostęp do najlepszych polskich słuchowisk i nagrań książek.

Jest to jednocześnie kontynuacja udanej współpracy operatora sieci Play i serwisu Audioteka. Dotychczas firmy wspólnie realizowały m.in. audiobook „Gra o Tron” wraz z wydawnictwem ZYSK i SK-A oraz producentem telefonów SAMSUNG. W listopadzie ta produkcja została uhonorowana „Specjalną Złotą Kaczką” podczas tegorocznej gali magazynu FILM. „Gra o Tron” jest audiobookiem, w którego realizacji brało udział ponad 80 aktorów, których głosy są wspierane przez specjalnie skomponowaną ścieżkę dźwiękową i efekty specjalne.

Efektem tej współpracy jest również realizacja kolejnej superprodukcji serwisu Audioteka tworzonej we współpracy z HTC i wydawnictwem Rebis: „Blade Runner. Czy Androidy marzą o elektrycznych owcach” – kultowej powieści Philipa K. Dicka. Swoich głosów w audiobooku udziela ponad 30 znanych polskich aktorów, w tym Robert Więckiewicz, Anna Dereszowska, Andrzej Chyra oraz Łukasz Simlat, a całości produkcji towarzyszy muzyka zespołu Wojtka Mazolewskiego, Pink Freud. Jest to przełomowy audiobook realizowany w technologii dźwięków binauralnych, dzięki którym powstaje wrażenie przestrzeni dźwięku 3D.

Oba wspomniane tytuły, a także prawie 3000 innych pozycji są dostępne w usłudze Audiobooki w Play. Usługa jest dostępna dla Abonentów sieci Play. Uruchomić ją można poprzez: Play24, wysłanie SMSa o treści START na numer 128346 (1AUDIO) lub poprzez wysłanie krótkiego kodu USSD *111*310*1#. By nie narażać klientów na dodatkowe koszty, po uruchomieniu usługi, za pobieranie audiobooków w serwisie Audiobooki w Play nie będą naliczane opłaty za transmisję danych (lub Twój pakiet danych nie będzie pomniejszany).

Więcej informacji oraz regulamin usługi można znaleźć na stronie www.audiobooki.play.pl

Po aktywacji usługi karnet na pobranie audiobooka zostanie przyznany w ciągu 24h.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: