Iron Man, Kapitan Ameryka, Kapitan Marvel i Hulk przechodzą do T-Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

19 kwietnia w  T‑Mobile startuje nowa oferta MIX BOX. W zestawach ze smartfonami znajdą się figurki Funko POP! Avengers z głównymi bohaterami nowego filmu Marvela Avengers. Koniec gry.

W zestawie kolekcjonerskim dostępnym w T‑Mobile można będzie otrzymać jedną z czterech zabawek przedstawiających Iron Mana, Kapitana Amerykę, Kapitana Marvel i Hulka.

T‑Mobile przygotował dwa zestawy MIX BOX ze smartfonem i kolekcjonerską figurką:

  • Samsung Galaxy J4+ z figurką Avengers za 1 zł w MIX 50 (nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, po 400 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 6 GB danych oraz Supernet Video)

  • Nokia 1 Plus z figurką Avengers za 1 zł w MIX 30 (nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, po 200 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 2 GB danych)

Ofertę będzie wspierać kampania reklamowa, którą – od 20 kwietnia – będzie można zobaczyć w telewizji, a dzień wcześniej w komunikacji online oraz na nośnikach własnych operatora.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB&tribal. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC, działania w mediach społecznościowych prowadzi VML.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: