Awans w GTI

Newsy
Żródło: GTI
Opinie: 5
Opinie: 5

Marcin Adamowicz w czerwcu tego roku objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Rynku Biznesowego GTI. Do jego obowiązków należy: kontrola i rozwój rynku biznesowego ( ok. 60 biur regionalnych w całej Polsce), analiza aktualnych rezultatów działań i rozliczanie z celów KKB, przygotowanie budżetów i planów dla działań biznesowych oraz koordynowanie i podnoszenie wydajności zespołu.

Marcin Adamowicz ukończył studia Pre-MBA na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym SGGW na kierunku „Metody i Techniki Menedżerskie” oraz studia magisterskie uzupełniające w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania na Wydziale Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, o specjalizacji „Systemy Informatyczne w Zarządzaniu”. Swoją karierę zaczynał w dziale sprzedaży CitiBanku oraz Banku Handlowego w Warszawie. W późniejszym czasie objął stanowisko Product Managera w firmie Richter Plus, gdzie piął się po szczeblach kariery do kierownika Biura Obsługi Klienta i Serwisu. W Lyreco Polska pracował w dziale sprzedaży.
Od 2005 roku jest związany ze spółką GTI (wcześniej w grupie Germanos), jako Kierownik Sprzedaży ds. Rynku Klientów Biznesowych.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: