Wirtualna karta płatnicza Mastercard w Banku Pocztowym

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Debetowa karta wirtualna w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy w maju wprowadzi wirtualną kartę płatniczą Mastercard.

Karta będzie wydawana wyłącznie w formie cyfrowej, bez fizycznej postaci i będzie ją można dokonywać płatności bezpośrednio po złożeniu wniosku o kartę.

Nowa karta wirtualna Banku Pocztowego będzie występować w postaci zapisu elektronicznego w bankowości internetowej, ale będzie posiadała także wszystkie cechy karty plastikowej - numer, datę ważności oraz kod zabezpieczający CVC2, co umożliwia dokonywanie transakcji internetowych. Karta ta jest stworzona również do płatności mobilnych. Po dodaniu do wybranego portfela cyfrowego dostępnego w ofercie Banku Pocztowego (Google PayApple PayGarmin Pay oraz Xiaomi Pay) będzie można dokonywać nią transakcji zbliżeniowych i wypłacać gotówkę z bankomatów posiadających funkcjonalność zbliżeniową.

Ubezpieczenie obejmie utratę towaru zarówno w wyniku kradzieży, zalania czy pożaru. Karta wirtualna Banku Pocztowego będzie umożliwiała także przedłużenie o rok gwarancji na wszystkie produkty AGD/RTV oraz elektroniczne np. smartfony. Klient będzie mógł także wnioskować o zwrot różnicy między kwotą zapłaconą za towar, a niższą ceną identycznego produktu w ciągu 30 dni od zakupu.  Minimalna różnica w cenie to 200 zł. Ubezpieczeniami będą objęte zakupy dokonane zarówno w internecie, jak również stacjonarnie. Ponadto właściciel karty wirtualnej będzie mógł skorzystać z Programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: