Będą specjalne kontrolery do telewizorów Samsunga

Newsy
Opinie: 0
Będą specjalne kontrolery do telewizorów Samsunga

Telewizory Samsung Smart TV mają otrzymać nowe akcesoria oznaczone sloganem Designed for Samsung Gaming Hub.

Będą to urządzenia produkowane na specjalnej licencji koreańskiego producenta i przeznaczone specjalnie dla platformy Samsung Gaming Hub.

Firma PDP ((Performance Designed Products) jako pierwsza wprowadzi na rynek kontroler Gaming Hub na wybranych rynkach w styczniu 2024 roku.

Gracze zobaczą etykietę Designed for Samsung Gaming Hub, która oznacza, że akcesorium zostało przetestowane po kątem kompatybilności, jakości, efektywności, bezpieczeństwa i zabezpieczeń na urządzeniach firmy Samsung.

Firma Samsung ogłosiła również wprowadzenie nowego bezprzewodowego kontrolera PDP „Replay Midnight Blue”, który jest pierwszym produktem w ramach programu „Designed for Samsung Gaming Hub”. Został wyposażony w wbudowany akumulator umożliwiający do 40 godzin gry na jednym naładowaniu, bezprzewodowe łącze Bluetooth o zasięgu 10 metrów i niskim opóźnieniu, przycisk „Home” umożliwiający natychmiastowe uruchomienie platformy Samsung Gaming Hub, łatwy do obsługi przycisk regulacji głośności telewizora i wiele innych funkcji. Kontroler można już zamawiać w przedsprzedaży na stronach PDP, Amazon.com i BestBuy.com.

Gracze w Polsce mogą korzystać z trzech aplikacji: Xbox, NVIDIA GeForce Now i Utomik, które dają w sumie dostęp do blisko 2000 gier w wysokiej jakości. Aplikacja Xbox jest dostępna na telewizorach Samsung QLED i Neo QLED oraz Excellence Line od 2021 roku oraz na telewizorach Samsung OLED. Wystarczy dostęp do Internetu, abonament Xbox Game Pass Ultimate oraz kompatybilny kontroler od Xbox.

Designed for Samsung Gaming Hub

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: