Będzie skarga na UKE do Komisji Europejskiej

Newsy
Żródło: Gazeta Wyborcza
Opinie: 6

Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", Telekomunikacja Polska poinformuje Komisję Europejską o nieuczciwych praktykach UKE. Chodzi o narzucone kilka dni temu stawki rozliczeń między Cyfrowym Polsatem a Centertelem i Polkomtelem. Do końca kwietnia stawka ta jest taka sama dla wszystkich, jednak w maju stawki dla konkurentów Cyfrowego Polsatu spadną do 33,8 gr. To oznacza, że dla innych operatorów połączenie z Cyfrowym Polsatem będzie droższe. "Orange, Plus i Era będą współfinansowali promocję nowej sieci" - oburza się Ireneusz Piecuch, sekretarz generalny i dyrektor wykonawczy Grupy TP. Jego zdaniem wystarczyłoby wydać decyzję dwa tygodnie później, kiedy stawki już spadną, i nie byłoby problemu z ich asymetrią. "Nie pogodzimy się z sytuacją, w której na skutek decyzji urzędnika nasi abonenci mają finansować klientów innych sieci" - przestrzega. Dodaje, że TP powiadomi Komisję Europejską o stosowaniu przez polskiego regulatora nieuczciwych praktyk.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  przemo pisze: 2008-04-23 10:03
  Znalezli sie Ci uczciwi !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Wilq pisze: 2008-04-23 14:57
  taaaaaaaaaaa kurna strasznie teraz biedni są. A jak bronią się na wszystkie sposoby przed udostępnianiem internetu na zasadzie BSA klientom to jest dobrze. i jeszcze odpisują na reklamację, ze to Ja jako klient takiej reklamacji składać nie mogę, tylko firma w której taki internet chciałem mieć powinna w moim imieniu reklamację składać. Żałosna firma.
  0
 • Users Avatars Mini
  pelikan pisze: 2008-04-23 15:26
  Poszkodowana i biedna TPSA zaraz uronię łzę :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-23 16:06
  Piszecie nie na temat. Z jakiej racji Orange, Era i Plus mają dotować inną sieć?
  0
 • Users Avatars Mini
  przemo pisze: 2008-04-23 18:30
  a z jakiej racji alternatywni operatorzy dotuja Orange, ere, plusa ??? to jest ok ??? i to od kilku lat , to jest wporzadku i uczciwe ??? ...sprawdznumer.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-04-23 20:50
  Z takiej, że nie mają własnej infrastruktury. Niech zbiorą kapitał, zezwolenia i niech budują infrastrukturę.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: