Bezpłatne MMS-y w Orange

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 5

Od 5 września wszyscy klienci Orange będą mogli wysyłać za darmo MMS-y w dniach, w których odbywać się będą mecze reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Z oferty mogą korzystać abonenci ofert postpaid, data i mix oraz użytkownicy ofert prepaid. Mecze eliminacyjne odbędą się 5 i 9 września oraz 10 i 14 października 2009 r. Darmowe MMSy dostępne będą w tych dniach przez 24h.

Promocja zostanie włączona automatycznie na wszystkich numerach w Orange, bez konieczności jej aktywowania np. smsem. Oznacza to, że każdy klient Orange który wyśle w danym dniu MMSa do sieci Orange nie zapłaci za niego. Darmowe MMSy nie będą pomniejszać żadnych pakietów taryfowych. Oferta nie dotyczy MMSów w roamingu ani wysyłanych poza sieć Orange.

Również 5 września na Stadionie Śląskim rozpocznie się sprzedaż limitowanej edycji startera Nowe Orange Go 20 w wizualizacji nawiązującej do reprezentacji piłkarskiej. Starter oferuje specjalny bonus: nawet 6 godzin na rozmowy w Orange za doładowania konta kwotą min. 25 zł a także nagrody w konkursie. Konkurs, trwający od 5 do 30 września, polega na wymyśleniu hasła dopingującego reprezentację. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone biletami na mecz Polska-Słowacja i Czechy-Polska oraz piłkami z autografami.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-09-01 14:27
  Rownie dobrze mogli w tych dniach zrobic promocje na darmowe smsy gdyz po co placic za smsa skoro mozna wyslac mmsa tylko z tekstem? :)
  0
 • Users Avatars Mini
  daro pisze: 2009-09-01 14:44
  No więc właśnie, mmsy są bardziej uniwersalne, bo możesz przesłać zarówno tekst jak i obraz. Mnie się ten pomysł podoba.
  0
 • Users Avatars Mini
  mapviewer pisze: 2009-09-01 15:38
  Bravo Orange :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2009-09-02 01:33
  @ daro i (czesciowo) mapviewer - nie kazdy tel obsluguje mmsy, nie wszedzie gdzie jest zasieg chocby 2G mozesz pobrac MMSa (zaklocenia, slaby zasieg itp) a sms zawsze dojdzie (choc czasami w czesciach). Tak wiec brawo Orange ale w polowie. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2009-09-02 04:13
  Co ma 2g do mmsów? W ogóle, to zakłócenia, słaby zasięg? To 2 to jeszcze możliwe, ale co zakłóca odbiór mms? Parę lat temu można było tak powiedzieć:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: