Big Brother News - Konkurs - komunikat

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 4

Idea w ramach współpracy z programem TVN Big Brother wprowadziła od 27.05.2001 r. dla jej uczestników nową usługę BB NEWS-KONKURS. Usługa jest skierowana do osób, które mają aktywną na swoim koncie usługę BB NEWS lub były abonentami tej usługi ale z niej zrezygnowały. Konkurs odbędzie się w trzech bezpośrednio następujących edycjach. Nagrodą w konkursie jest 50.000 zł
W niedzielnym programie BB Ring 27.05.2001 r. podana została informacja o tym że właśnie został wylosowany, z pośród abonentów serwisu BB News, jeden numer telefonu. Użytkownik wylosowanego numeru jest nominowany do zdobycia nagrody - samochodu osobowego. Każdy abonent aby sprawdzić czy wylosowany numer telefonu należy do niego będzie musiał wysłać SMS-a zgłoszeniowego (sprawdzającego). Jeżeli abonent nie wygra (nie jego numer telefonu został wylosowany) w danym tygodniu, dostanie informację, że niestety tym razem został wylosowany inny numer. Do osoby która została wylosowana i sprawdzi czy jest nominowana do nagrody zostanie wysłany SMS potwierdzający zgodność numerów. Następnie TVN zadzwoni do danej osoby i aby móc odebrać nagrodę osoba będzie musiała odpowiedzieć na zadane pytanie konkursowe. 
Chcąc dowiedzieć się czy jest się nominowanym do wygranej abonent będzie musiał wysłać SMS-a pod numer 7922 o treści : 'KASA'. Koszt takiego SMS-a wynosi 9 PLN + VAT. Zapytanie będzie miało formę komendy przesłanej jako wiadomość SMS np. o treści: KASA. 
Wszystkie inne komendy (oprócz BB - komenda aktywująca BB NEWS) traktowane będą jako błędne. System otrzymując jakąkolwiek inną komendę traktował ją będzie jako nie rozpoznaną i odeśle SMS-a zwrotnego z informacją o błędzie. Po otrzymaniu komendy KASA system sprawdzi czy numer jest numerem wylosowanym i odpowie SMS-em na dwa możliwe sposoby: 

Tabela komunikatów 
Komenda SMS 
Wynik sprawdzania 
Odpowiedź systemu 
KASA 
Numer jest numerem wylosowanym. Wiadomość musi zostać potwierdzona przez jednego z organizatorów konkursu. 
Jesteś nominowany do WYGRANEJ! Zadzwonimy do ciebie i jeśli odpowiesz na nasze pytanie będziesz mógł odebrać 50.000 zł od Big Brothera. 

Nie jest numerem wylosowanym 
Twój numer nie został wylosowany. Jeśli nie aktywowałeś usługi BB NEWS zrob to teraz. Wyślij SMS o treści BB na 7922 i sprawdź w przyszłym tygodniu czy wygrałeś. 
Inny tekst (poza tekstem BB) 
Nieprawidłowa komenda 
Komenda nieprawidłowa. 
Dostępne komendy to BB by aktywować BB NEWS i KASA by sprawdzić czy wygrałeś 50.000 zl. 

Promocja drogą SMS skierowana jest do osób z aktywną usługą BB NEWS, oraz do osób które były abonentami tej usługi które jeszcze nie sprawdziły wygranej. Do abonentów zostanie wysłany SMS GRUPOWY informujący o konkursie. Lista abonentów do których ma zostać wysłana informacja zostanie przeniesiona z bazy osób, które kiedykolwiek aktywowały usługę BB NEWS. 

TEKST SMS-a BULK 
Jeszcze tylko do niedzieli do 12 można sprawdzić czy zostałeś nominowany do wygrania samochodu. Wyslij SMS o treści KASA na 7922 a dowiesz się czy to właśnie TY! 

Nadawcą wiadomości wysyłanych do abonentów będzie napis: Big Brother.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: