Biznes VPN w Netii

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 2
Opinie: 2

Netia wprowadza nową usługę transmisji danych pod nazwą Biznes VPN jako uzupełnienie i rozszerzenie oferty usług Netii dla klientów biznesowych, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Biznes VPN jest częścią zintegrowanej grupy usług IP VPN, w skład której wchodzą rozwiązania umożliwiające tworzenie wirtualnych sieci prywatnych w oparciu o sieć IP MPLS Netii. W ramach usługi możliwe jest ustalenie priorytetu określonych rodzajów ruchu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dzięki optymalizacji niezbędnego pasma i wykorzystaniu priorytetu ruchu możliwe jest zwiększenie jakości działania sieci VPN oraz redukcja kosztów transmisji.
Biznes VPN jest narzędziem budowania wirtualnych sieci prywatnych dla małych biur i pracowników w różnych lokalizacjach firmy przy wykorzystaniu takich technologii dostępowych jak ADSL i WiMAX. Realizowana transmisja jest wydzielona od publicznego Internetu, a dzięki usłudze Biznes VPN klienci otrzymują bezpośredni, bezpieczny i gwarantowany kontraktem (SLA) dostęp do swoich sieci IP VPN.
Biznes VPN może być oferowany zarówno na sieci Netii (ADSL i WIMAX), jak i z wykorzystaniem sieci szerokopasmowego dostępu TP.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: