Startuje Black Week w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Startuje Black Week w T-Mobile

Z okazji Black Week przez cały tydzień, włącznie z kolejnym poniedziałkiem, czyli 29 listopada T‑Mobile będzie oferować zniżki na smartfony, tablety, laptopy, smartwatche i zestawy MIX BOX.

Oferta dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni mogą kupić Samsunga Galaxy A32 5G czy Xiaomi Redmi Note 9 Pro o 300 zł taniej. Zaś telefon OPPO A54 5G dostępny jest w cenie z 400 zł zniżką za 799 zł.

Rodzinę zegarków Samsung Galaxy Watch4 LTE można nabyć od 1099 zł z rabatem w wysokości 300 zł w taryfie M+.

Laptop Techbite Arc 11,6” 128 GB kosztuje 949 zł a Microsoft SurfaceGo2 4/64 w zestawie, który teraz można kupić o 500 zł taniej w połączeniu z taryfą M+.

Urządzenia będzie można nabyć w ratach 0%. Są one dostępne zarówno w ofercie abonamentowej, jak i bez abonamentu. Wszystkie produkty można kupić w salonach T‑Mobile i w sklepie internetowym. Decydując się na zakupy online, klient może otrzymać dodatkową zniżkę w wysokości 100 zł na urządzenia.

MIX BOX-y

Przygotowano trzy MIX BOX-y, w których znajdziemy smartfony, opaskę sportową z kolorowym wyświetlaczem oraz edukacyjne zestawy Neli Małej Reporterki z najnowszą książką o podróżach „Nela w krainie wombatów” i jednym z dwóch pluszaków – kolczatek.

Za zestaw MIX BOX zawierający smartfon Xiaomi Redmi 10, opaskę Xiaomi Mi Band 5 oraz zestaw od Neli w taryfie MIX 50 zapłacimy 49 zł zamiast 149 zł.

Cena MIX BOX, w którym znajdziemy telefon Xiaomi Redmi 9AT, opaskę Xiaomi Mi Band 5 i zestaw od Neli obniżona jest z 69 zł do 1 zł w taryfie MIX 40.

Z kolei za MIX BOX ze smartfonem Samsung A03s i zestawem Neli klient zapłaci 49 zł zamiast 119 zł w taryfie MIX 30.

Oferta dla biznesu

Klienci biznesowi mogą nabyć kilkanaście urządzeń, takich jak: smartfony, laptopy, sprzęty sieciowe, smartwatche czy tablet ze zniżkami do 2490 zł. Wszystkie urządzenia objęte zniżkami na Black Week dla klientów biznesowych dostępne są poniżej.

Na uwagę zasługują smartfony OPPO Reno 6 Pro 5G za 9 zł z VAT na start zamiast 349 zł w ratach 80 zł netto przez 36 miesięcy czy Samsung Galaxy A52s w cenie 199 zł z VAT zamiast 449 zł, w ratach w wysokości 50 zł netto przez 24 miesiące.

Zestaw składający się z komputera Lenovo V14 wraz z routerem Alcatel Link Zone zapłacimy 299 zł z VAT zamiast 899 zł w ratach 80 zł netto na 24 miesiące.

Ofercie Black Week towarzyszy kampania promocyjna, prowadzona w radiu, nośnikach DOOH, internecie oraz w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Więcej informacji o promocjach na Black Week można znaleźć na stronie tutaj.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: