Black Week w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Black Week w T-Mobile

T-Mobile przygotował rabaty na abonamenty, które będą obowiązywały przez cały okres umowy w ramach specjalnej promocji Black Week.

Wybierając taryfę komórkową M Nielimitowana dostajemy 15 zł rabatu. Natomiast za L Nielimitowaną zapłacimy mniej o 20 zł miesięcznie:

  • M Nielimitowana za 55 zł/mies. 70 zł/mies.
  • L Nielimitowana za 70 zł/mies. 90 zł/mies.

Obniżki objęły też oferty z mobilnym Internetem. Oferta M jest z rabatem 10 zł miesięcznie, a oferta L i Internet 100 GB ze zniżką 20 zł miesięcznie:

  • M za 65  zł/mies. 75 zł/mies.
  • L za 75  zł/mies. 95 zł/mies.
  • Internet 100 GB za 20 zł/mies. 40 zł/mies.

Oferty dostępne są z umową na 24 miesiące.

Można z nich skorzystać do 26 listopada w internetowym sklepie operatora.

Dodatkowo T-Mobile zapowiedział, że od 17 listopada zaoferuje więcej promocyjnych ofert na abonamenty, urządzenia oraz ofertę na doładowania.

Co dostajemy w abonamencie komórkowym?

Internet bez limitu danych dostępny w taryfie M Nielimitowana oznacza, że nie ma ograniczenia co do objętości danych, natomiast szacunkowa maksymalna prędkość wynosi do 30 Mb/s.

Internet bez limitu danych i prędkości oznacza, że nie ma ograniczenia co do objętości danych ani szacunkowej prędkości maksymalnej w taryfie L Nielimitowana.

Przy zawarciu umowy w ofercie L klient otrzymuje dodatkową Kartę SIM - Internetu 50 GB extra - do wykorzystania na transmisję danych w Polsce.

Rozrywka bez Ograniczeń oznacza, że klient może raz na 30 dni zmienić dostępny serwis: HBO Max, ELEVEN SPORTS, TIDAL, Legimi, Da Vinci Kids. Usługa dostępna jest w prezencie na 3 mies. Opłata po okresie promocyjnym to 30 zł/mies. Możliwość rezygnacji z serwisu w dowolnym momencie.

Co dostajemy w abonamencie internetowym?

Internet domowy bez limitu dotyczy mobilnego Internetu w zasięgu sieci operatora w „Strefie domowej” bez limitu objętości danych oraz bez zmiany szacunkowej prędkości maksymalnej (60 Mb/s, 90 Mb/s) przez cały czas obowiązywania umowy

Po przekroczeniu 100 GB w miesiącu, szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych w ramach tej usługi ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu do poziomu 16 kb/s.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: