Black Weeks z rabatami i specjalnymi pakietami

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości w ofercie Netii

Netia przygotowała oferty na Black Weeks, dzięki którym można zaoszczędzić ponad 80 zł miesięcznie.

Oprócz nowej opcji prędkości (do 2 Gb/s), od listopada w ofercie Netii znajdziemy nowe promocje z internetem, TV, Disney+, czy sportem premium (Eleven Sports, Polsat Sport Premium), a także usług telefonii komórkowej.

Światłowód do 600 Mb/s z dostępem do Disney + kosztuje w Netii 70 zł miesięcznie (z TV w wariancie M 4K +15 zł/mies.). Dla porównania, rynkowa cena samego dostępu do Disney+, to aktualnie 37,99 zł miesięcznie.

Klienci mogą też wybrać nową ofertę z umową na 12 miesięcy (np. internet do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie, czy pakiet z telewizją M 4K za 75 zł miesięcznie; po 12 miesiącach cena internetu wzrasta o 10 zł miesięcznie). Analogiczne oferty z umową na czas nieokreślony kosztują odpowiednio 70 zł i 95 zł miesięcznie.

W ofercie Black Weeks szybszy internet jest dostępny w cenie tego o niższej przepływności. Dzięki temu dostęp do światłowodu w opcji do 600 Mb/s można teraz mieć za 50 zł miesięcznie, a taryfę do 1 Gb/s za 60 zł miesięcznie. A do tego 3 miesiące gratis. Pakiet z TV w wariancie M 4K to dodatkowo 15 zł miesięcznie.

Operator proponuje też nowy zestaw Black Weeks Premium w cenie 99 zł miesięcznie (1. miesiąc gratis). W skład zestawu wchodzi: dostęp do internetu światłowodowego do 600 Mb/s, telewizja M 4K, Polsat Sport Premium z Eleven Sports oraz Disney+. Rynkowa cena łączna składowych tego zestawu, to ok. 180 zł miesięcznie, zatem w okresie zobowiązania (24 miesiące), skorzystanie z Netia Black Weeks Premium pozwoli zaoszczędzić ponad 1800 zł.

Kolejną nowością jest możliwość bezpłatnego testowania usług komórkowych z dostępem do sieci 5G (działa na bazie infrastruktury operatora sieci Plus).

Klienci, którzy zdecydują się na przedłużenie lub zawarcie nowej umowy na co najmniej dwie usługi - internet z TV, i przeniosą do Netii swój numer komórkowy z innej sieci otrzymają 6 miesięcy abonamentu gratis,

W tym okresie klient może bez konsekwencji zrezygnować w usługi mobilnej.

W przypadku dokupienia usługi komórkowej do stacjonarnego dostępu do internetu, na pierwszy przeniesiony numer klient otrzyma 3 miesiące gratis, a na drugi i kolejny numer 6 miesięcy abonamentu gratis.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: