Blackberry Mail&Web w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 2

30 września Era wprowadziła zmiany do swojej oferty BlackBerry - usługa zyskuje nowe standardy i nową nazwę - Blackberry Mail&Web.

Klienci otrzymają 100 MB danych, dwukrotnie więcej niż dotychczas, które mogą przeznaczyć na korzystanie z poczty elektronicznej i dostęp do Internetu. Po przekroczeniu przyznanego limitu abonent nie będzie obciążany dodatkowymi kosztami, natomiast zostanie ograniczona prędkość transmisji danych. Cena usługi pozostanie na dotychczasowym poziomie i wynosić będzie 23,18 złotych.

Abonenci indywidualni i biznesowi korzystający z taryf multimedialnych nadal otrzymywać będą usługę za darmo.

W nowych telefonach Blackberry sprzedawanych w sieci Era, zainstalowana zostanie aplikacja zapewniająca bezpośredni dostęp do portalu społecznościowego Facebook. Abonenci mają również możliwość korzystania z portalu BlackBerry App World, umożliwiającego dostęp do różnego rodzaju, m.in., aplikacji i gier przeznaczonych na ich terminale.

Blackberry Mail&Web to usługa dostępu do poczty e-mail oraz do Internetu z wykorzystaniem przeglądarki Blackberry. Jest ona przeznaczona zarówno dla firm jak i osób prywatnych, niemających własnych serwerów pocztowych. Abonenci mogą korzystać z adresu mailowego stworzonego w systemie @era.blackberry.com i z do dziesięciu adresów działających w standardzie POP3 i IMAP.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Juwak pisze: 2010-09-30 13:07
  Heh. Smiech na sali. Tyle czekania na BIS-B, a era sobie jeszcze dodatkowo "LIMIT" wprowadzila. Matko boska swiat sie konczy. Dobrze ze u innych opów BIS-B jest taki jak powinien być - działający i bez limitów.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2010-09-30 14:37
  Uważam, że oferta zmienia się na lepsze, a limit @Juwag nadal pozwala na korzystanie z maila.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: