Bose QuietComfort 45 za 1599 zł

Newsy
Opinie: 0
Bose przedstawia Nowe Bose QuietComfort 45

Bose wprowadza do sprzedaży słuchawki QuietComfort 45, które zastępują QuietComfort 35 II. Zostały one wyposażone w nowy tryb AWARE, pozwalający na dopuszczenie części dźwięków pochodzących z otoczenia oraz lepszą izolację głosu, ułatwiającą prowadzenie rozmów. Czas pracy słuchawek po jednorazowym naładowaniu baterii wynosi 24 godziny.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 będą dostępne od 30 września w cenie 1 599 PLN, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się już 1 września na stronie Bose.pl i u wybranych sprzedawców.

Słuchawki Bose QuietComfort 45 mają tylko dwa ustawienia. W trybie QUIET mikrofony wewnątrz i na zewnątrz nauszników łączą się z opatentowanym układem cyfrowym, aby wykrywać, mierzyć i reagować na więcej niechcianych dźwięków w zakresie częstotliwości średnich. W trybie AWARE słuchawki QC45 pozwalają na dopuszczenie pełni dźwięków pochodzących z otoczenia. Wszystko ponownie jest słyszalne – tak samo naturalnie, wyraźnie i płynnie – bez konieczności ich zdejmowania.

Na prawej muszli znajdują się cztery przyciski: zwiększania i zmniejszania głośności, zasilania i parowania Bluetooth, a także jeden do najczęściej używanych zadań - odbierania i kończenia połączeń, odtwarzania i wstrzymywania muzyki oraz dostępu do natywnych funkcji VPA. Na lewej muszli znajduje się kolejny przycisk służący do przełączania trybów oraz wyciszania mikrofonu podczas rozmów. Aplikacja Bose Music oferuje dodatkową pomoc w konfiguracji i użytkowaniu, w tym w zakresie połączeń Multi-point obsługiwanych przez Bluetooth 5.1 dla urządzeń z systemami iOS i Android, a także funkcję Bose SimpleSync umożliwiającą parowanie głośnika QC45 ze głośnikami Bose Soundbar.

Teraz ładowane są przez USB-C. Słuchawki będą w pełni naładowane w dwie i pół godziny. Po 15 minutach, będą pracowały przez 3 godziny.

Słuchawki składają się na płasko w dołączonym do zestawu, kompaktowym futerale. Nadal będą dostępne oba warianty kolorystyczne Triple Black i White Smoke.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: