Bouygues zaczyna budować siedzibę TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 2

W Warszawie rozpoczęła się budowa nowej siedziby Grupy TP. W kompleksie budynków, wznoszonych przez Bouygues Immobilier Polska, od drugiej połowy 2013 roku pracować będzie 3,3 tys. pracowników centralnych struktur TP i PTK Centertel. Nowoczesna konstrukcja pozwoli na blisko 30-procentowe zmniejszenie zużycia energii, co znacząco obniży koszty utrzymania i eksploatacji.

Kompleks przy Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie będzie się składał z 5 połączonych budynków o maksymalnej wysokości sześciu kondygnacji. Konstrukcja zaprojektowana została z myślą o maksymalnej funkcjonalności i ergonomii dla pracowników a także z dbałością o energooszczędność. Oprócz podziemnego parkingu przewidziano także miejsca parkingowe dla rowerzystów i strefy zieleni.

W lipcu 2008 roku Grupa TP sprzedała trzy biurowce w Warszawie przy ul. Twardej 18, Moniuszki 1 oraz Obrzeżnej 7, które obecnie wynajmuje w ramach leasingu zwrotnego. Umowa z Bouygues Immobilier Polska na budowę oraz wynajem nowej siedziby dla Grupy TP podpisana została w grudniu 2010r.

 
 

Film przygotowany przez TP o rozpoczęciu budowy znajduje się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  TP pisze: 2011-03-07 11:30
  OKROPNOŚĆ!!! Czy oni NAPRWADĘ planują robić nieograniczone niczym pomieszczenia typu OpenSpace? Jeśli tak, to proponuję wybudować jeden budyniasty moloch i jedno wielkie pomieszczenie przecinane schodami na kolejne piętra. Zaoszczędzą kolejne pieniądze. Nie wiem kto pracował nad układem wnętrz ale KTOŚ się NIE POPISAŁ. Porażka okrutna.
  0
 • Users Avatars Mini
  lol pisze: 2011-03-08 21:34
  lokalizacja prawie naprzeciwko Ery ( T-Mobile ) :PPP ciekawe ...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: