Briju JewelARy - można mierzyć biżuterię na smartfonie

Newsy
Opinie: 0

Briju, polska firma jubilerska, która na rynku działa nieprzerwanie od 1920 roku, przygotowała aplikację umożliwiającą mierzenie biżuterii.

Briju to jedyna w Polsce aplikacja do mierzenia biżuterii wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości. Aplikacja działa w dwóch trybach kamery – kamerą tylną lokalizuje dłoń i umieszcza pierścionek na palcu (pozwala obejrzeć go zarówno od zewnętrznej jak i wewnętrznej strony dłoni). Przednią kamerą - w trybie selfie - umieści na uszach kolczyki, a na szyi wybraną zawieszkę (na jednym z trzech zdefiniowanych długości łańcuszków).

W każdym z trybów przymierzalni użytkownik może nie tylko zapisać dowolny widok kamery w galerii zdjęć, ale też podzielić się nim z innymi bezpośrednio z poziomu aplikacji. Tak przygotowaną wizualizację można będzie przekazać za pośrednictwem poczty e-mail, wiadomości czy mediów społecznościowych. Aplikacja pozwala też na przejście bezpośrednio do wybranego produktu w sklepie internetowym, umożliwiając tym samym zakup przymierzonej biżuterii.

Oprócz widoku AR aplikacja umożliwia dokładne obejrzenie każdego produktu w widoku 3D, z opcją obrotu o 360 stopni, by poznać jak najwięcej detali wybranego wyrobu jubilerskiego.

Aplikacja Briju, wraz z modułem JewelARy, jest do pobrania w App Store oraz Google Play.

Aplikacja w trybie AR jest dostępna na telefony z oprogramowaniem w wersji Android 7.0 i wyższej (przy czym telefon musi wspierać Google Play for AR) oraz iOS w wersji X i wyższej (z wyłączeniem wersji SE). W przypadku niższych wersji oprogramowania aplikacja uruchomi się automatycznie w widoku 3D. Właścicielem aplikacji jest Briju 1920 Limited. Twórcą modułu Briju JewelARy jest firma AR-LABS.IO.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: