BT wchodzi z usługami głosowymi w Warszawie

Newsy
Żródło: BT Group
Opinie: 5

BT podpisał  umowę interkonektową z TP. Podpisanie umowy umożliwi BT świadczenie usług głosowych w Polsce. Firma szacuje, że wprowadzenie usług głosowych podwoi jej łączne przychody w ciągu kilku lat.

Nowe usługi są uzupełnieniem oferty - rozwiązań teleinformatycznych oraz zaawansowanych usług telekomunikacyjnych - świadczonych przez BT w Polsce dla klientów biznesowych. W skład oferty wchodzą: międzynarodowe połączenia sieciowe, konwergentne rozwiązania telekomunikacyjne, usługi konsultingowe, outsourcing usług sieciowych i zarządzanie infrastrukturą IT.

W Polsce, zgodnie ze strategią firmy w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, BT skupia się na firmach działających globalnie, oraz tych, które mają ambicje rozwijać swoją działalność międzynarodowo. BT kieruje swoją ofertę do dużych firm w takich sektorach jak: finanse, usługi, paliwa płynne i gaz, produkcja. BT obsługuje klientów w ponad 170 krajach. 60 procent firm notowanych w rankingu Top 500 magazynu „Fortune” jest klientami BT.

BT rozpocznie świadczenie usług głosowych na terenie regionu warszawskiego. Plany firmy obejmują rozszerzenie działalności na teren całej Polski w ciągu następnych miesięcy.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: