Business Everywhere z Asusem w Komputroniku i Sferis

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 4

Orange we współpracy z sieciami handlowymi Komputronik i Sferis wprowadził ofertę mobilnego Internetu Business Everywhere z laptopem Asus. Kupując komputer z dostępem do sieci, klienci zaoszczędzą ponad 1 200 zł.

Nowa oferta Orange dla Firm to połączenie zaawansowanej i bezpiecznej usługi dostępu do Internetu Business Everywhere z nowoczesnym laptopem. Komputer jest wyposażony w zintegrowany moduł HSDPA, co umożliwia korzystanie z bezprzewodowej transmisji danych z prędkością do 7,2 Mbps.

W promocji Orange cena komputera Asus F3SR-AP002C z 36 miesięczną umową Business Everywhere jest niższa o 1 tys. zł od ceny standardowej i wynosi 2 999 zł brutto. Dodatkowo, w ciągu pierwszych czterech miesięcy korzystania z usługi, klienci zaoszczedzą do 240 zł płacąc tylko połowę abonamentu. Oferta jest dostępna w sprzedaży ratalnej i gotówkowej prowadzonej przez sklepy Komputronik oraz Sferis.

Zasięg HSDPA w sieci Orange obejmuje aglomeracje: warszawską i katowicką, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław oraz Łódź. Do końca bieżącego roku, w zasięgu szybkiego Internetu Orange znajdzie się blisko 30 proc. populacji naszego kraju.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: