Nikt nie będzie się nudził w święta z Canal+, Netfliksem i HBO

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Nikt nie będzie się nudził w święta z Canal+, Netfliksem i HBO

Filmowe hity, popularne, oryginalne seriale, świetne programy dokumentalne, filmy animowane dla dzieci, transmisje najważniejszych wydarzeń i rozgrywek sportowych, np. piłkarskiej ligi angielskiej czy francuskiej - wszystko to można znaleźć codziennie w CANAL+. Nie bez kozery platforma ta może dziś uchodzić za synonim znakomitej rozrywki.

Dostęp z dowolnego urządzenia

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to okres, który skłania do bliższego zainteresowania się tą ofertą. Tym bardziej, że już od dłuższego czasu można korzystać z serwisu CANAL+ online i mieć wygodny dostęp do treści także przez smartfon czy tablet. Teraz z  CANAL+ można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Tizen (Samsung) + Android TV oraz przystawki Android TV i Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor.

Świąteczna promocja

A teraz tym bardziej warto sprawdzić ofertę tej jednej z najciekawszych na polskim rynku platform VOD, bo w okresie świątecznym można skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której za 20 zł otrzymuje się na 2 miesiące dostęp do pakietu Canal+ online (czyli płacimy 10 zł za miesiąc). Warto tu podkreślić, że pakiet daje również dostęp do kanałów TV na żywo, a większość oferowanych w Canal+ najciekawszych treści nie jest dostępnych na innych, konkurencyjnych platformach streamingowych. Z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie.

Unikatowe treści

Trudno znaleźć kogoś, kto po obejrzeniu nie doceniłby oryginalnych produkcji CANAL+, takich jak serial Król na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha, czy wyreżyserowanego przez Maciej Pieprzycę, a rozgrywającego się na Podlasu klimatycznego “Kruka” (jednego z najlepszych polskich seriali kryminalnych).

Jest promocja na dokupienie Netflix i HBO

Wiele osób może jednak też twierdzić, że równie wysoko ceni sobie ofertę Netfliksa czy HBO, czołowych światowych serwisów streamingowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z CANAL- online i dokupić także te serwisy. Tym bardziej, że jest to bardzo korzystne cenowo.

I tak korzystając z oferty świątecznej CANAL+ dostęp do pakietu online tej platformy i zarazem Netfliksa (w wersji „Standard”) możemy mieć w cenie 40 zł w pierwszym miesiącu, a potem płacimy 65 zł za kolejne. Natomiast dostęp do pakietu CANAL+ i HBO kosztuje 30 zł w pierwszym miesiąc, a w kolejnych 55 zł.

Jest też opcja, w której można wykupić dostęp do tych trzech platform jednocześnie. Dzięki temu za dostęp do CANAL+, Netfliksa i HBO zapłacimy 50 zł za pierwszy miesiąc, a potem 75 zł w kolejnych. I z pewnością jest to oferta, którą warto rozważyć - zważywszy, że kupując dostęp do tych serwisów VOD pojedynczo (bez promocji) za HBO zapłacimy 24,9 zł miesięcznie, za CANAL+ online - 45 zł, a za Netflixa - 43 zł (plan standard, który umożliwiał oglądanie treści na dwóch ekranach równocześnie).

Co także ważne, jest to oferta bez zobowiązań, tj. bez długoterminowej umowy, a za usługi płacimy w modelu subskrypcyjnym co miesiąc (bezpieczna płatność kartą) i możemy zrezygnować z tego w dowolnym momencie.

Świąteczna ramówka Canal+ wymiata

A co ciekawego ma w ofercie Canal+, co może uprzyjemnić nadchodzące święta? Oczywiście biblioteka dostępnych pozycji (seriali czy filmów) jest bardzo szeroka i nie sposób jej w tu omówić. Z pewnością każdy dla siebie znajdzie coś ciekawego i miłego.

W Canal+ np. wielu osób może przypaść do gustu serial "Planeta Singli" – każdy odcinek to samodzielna opowieść z innymi bohaterami w innym nastroju. Wszystkie historie łączy aplikacja Planeta Singli i miłość, często nieoczekiwana.

Warto zwrócić też uwagę na 7-odcinkowy "Ptak dobrego Boga" opowiadający o jednym z najważniejszych bohaterów abolicjonizmu - Johnie Brownie, który poświęcił swoje życie walce z niewolnictwem w Stanach Zjednoczonych. To właśnie jego postawa, jego czyny i śmierć były jedną z głównych przyczyn wybuchu wojny secesyjnej.

Fanów kryminałów może natomiast zainteresować francuski serial „Paris Police 1900”, który pokazuje pracę policji na przełomie XIX i XX wieku, a więc w okresie nazywanym często „Belle epoque”. W serialu młody detektyw Antoine Jouin ma wyjaśnić sprawę wyłowionych z Sekwany zwłok. Twórcą tego ośmioodcinkowego serialu jest Fabien Nury, który kilkanaście lat temu napisał scenariusz do kinowej wersji słynnego kostiumowego serialu kryminalnego „Brygady Tygrysa”, pokazywanego przed wielu laty (jeszcze w czasach realnego socjalizmu) w polskiej telewizji.

Amatorzy męskiego mocnego kina mogą zwrócić natomiast uwagę na polski firm “Na granicy” przedstawiający historię ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć swoje relacje po niedawnej tragedii (śmierci matki chłopców). Kiedy w drzwiach ich odciętej od cywilizacji bieszczadzkiej chaty zjawia się zamarznięty nieznajomy, zebranie informacji na jego temat jest niemożliwe. Bohaterowie stają przed dylematem, czy zaufać zakrwawionym przybyszowi, czy zostawić go na pastwę losu.

Niejednego kinomana może też zainteresować niemiecki kryminał „Wolny kraj”, w którym dwóch policjantów prowadzi dochodzenie w sprawie zaginięcia nastoletnich sióstr w małym mieście, gdzie wydaje się, że każdy ma coś do ukrycia. Akcja toczy się jesienią 1992 roku, niedługo po zjednoczeniu kraju na wschodnich rubieżach kraju. To świetny kryminał o ponurych tajemnicach małej społeczności i starego reżimu.

Warto też zawsze zwrócić uwagę na grudniowe nowości w HBO i Netfliksie. Przykładowo w tym pierwszym, wiele osób czekało na megaprodukcję ​​“Godzilla vs. Kong”, która nie jest aktualnie dostępna w regularnej ofercie żadnego z największych serwisów streamingowych w Polsce. W firmie do zaciekłej walki staje przeciwko sobie dwóch mitycznych gigantów. Jej wynik może postawić dalszy los świata pod znakiem zapytania.

Amatorzy ambitnego kina z pewnością jednak będą czekać na premierę w HBO nagrodzonego 7 Oscarami i 4 Złotymi Globami filmu “Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”. To historia Mildred Hayes, kobiety, która wypowiedziała wojnę lokalnej policji, będąc przekonana, że funkcjonariusze są zbyt niekompetentni, by rozwiązać sprawę morderstwa jej córki. Premiera filmu w HBO odbędzie się 24 grudnia.

W przypadku Netfliksa z pewnością wiele osób ucieszyła zapowiedź na grudzień premiery drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Fabuła jest oparta o książkę „Krew elfów”, wchodzącą w skład wiedźmińskiego cyklu.

W Netfliksie na pewno polecić też można komedię "Nie patrz w górę", w której występuje cała plejada gwiazd: Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry. Film opowiada o astronomach, którzy dokonali niepokojącego odkrycia - w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która może zniszczyć planetę. Szturmują media, by o tym ostrzec. Czy inni im w to uwierzą?

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: