CANAL+ BOX 4K - nowy dekoder oparty na Android TV

Newsy | Promocje
Opinie: 0
CANAL+ BOX 4K

CANAL+ wprowadził dziś do oferty nowy dekoder dedykowany serwisowi CANAL+ telewizja przez internet wspierający technologię 4K HDR i oparty o system operacyjny Android TV (9.0).

CANAL+ BOX 4K – ceny i promocje

Dekoder CANAL+ BOX 4K jest obecnie oferowany bez umowy w cenie 299 zł.

Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet.

W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ (wartość 135 zł) bez dodatkowych opłat na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć na dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji przygotowanej z okazji premiery urządzenia. 

Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Już niebawem w ofercie CANAL+ pojawią się również dedykowane oferty na dekoder w opcji ze zobowiązaniem.

Z oferty CANAL+ telewizja przez internet standardowo można korzystać na dwóch ekranach w tym samym momencie. Kupując dekoder CANAL+ BOX 4K użytkownik otrzymuje na stałe możliwość korzystania z jednego dodatkowego ekranu.

W najbliższych dniach dekoder trafi do sprzedaży w Punktach Obsługi i Sprzedaży CANAL+ oraz do oferty najpopularniejszych sklepów z elektroniką.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są tutaj

Dekoder można kupić tutaj

Urządzenie oferuje dostęp do:

  • wyselekcjonowanych kanałów na żywo oraz treści na żądanie dostępnych w ramach usługi CANAL+ telewizja przez internet,
  • kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu anteny,
  • aplikacji PREMIERY CANAL+ z filmami do wypożyczenia, Netflix i innych aplikacji ze sklepu Google Play

W ofercie serwisu CANAL+ telewizja przez internet znalazło się 76 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo oraz filmy, seriale i programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. 

Oferta CANAL+ telewizja przez internet została podzielona na cztery pakiety tematyczne oraz pakiet FREE:

  • FREE – pakiet darmowy
  • FILM – dla fanów kina i seriali. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców, takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox (50 zł)
  • SPORT – stworzony dla kibiców. Sportowe emocje gwarantują kanały: CANAL+, CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD (50 zł)
  • FUN&INFO – Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe. Pakiet obejmuje takie kanały, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX (25 zł)
  • KIDS – animacje, bajki i programy dla dzieci. Kanały dostępne w pakiecie to m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play (10 zł)

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować i zmieniać pakiety, płacąc za wszystko kartą w modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowych zobowiązań.

W najbliższych tygodniach do oferty CANAL+ telewizja przez internet dołączone zostaną treści 4K HDR.

Użytkownicy korzystający z serwisu mogą odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu. W serwisie zaimplementowano wyszukiwarkę oraz system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca użytkownikom najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwia przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.  

Do tej pory z CANAL+ telewizja przez internet można było korzystać przez aplikację na telefony z systemem Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV czy w przeglądarkach internetowych.

Teraz doświadczenia i funkcjonalności CANAL+ telewizja przez internet znane z innych platform można z łatwością przenieść na niemal dowolny telewizor z portem HDMI podłączając do niego nowy dekoder CANAL+ BOX 4K.

CANAL+ BOX 4K z Android TV

Urządzenie wyposażone jest w autorski launcher oparty o serwis CANAL+ telewizja przez internet.

Na CANAL+ BOX preinstalowana jest aplikacja PREMIERY CANAL+ ze stale aktualizowaną listą hitów filmowych do wypożyczenia (obecnie ponad 800), a także aplikacja Netflix

Nowy dekoder działa w oparciu o system Android TV w wersji 9.0 i w pełni korzysta z jego udogodnień – pozwala na pobieranie aplikacji i gier ze sklepu Google Play, obsługę smartfonem czy strumieniowe przesyłanie z wykorzystaniem Google Chromecast.

Urządzenie wspiera najpopularniejsze formaty audio i video oraz standard 4K HDR (HDR10 i HLG).

CANAL+ BOX 4K można podpiąć do dowolnej sieci internetowej – bezprzewodowo lub kablem.

Urządzenie zostało wyposażone w czterordzeniowy procesor, 16GB pamięci flash, port HDMI i USB, cyfrowe wyjście audio S/PDIF, tuner DVB-T/T2 oraz gniazdo antenowe, które po podpięciu anteny pozwala rozszerzyć listę dostępnych w serwisie kanałów o kanały cyfrowej telewizji naziemnej.

Pilot dołączony do zestawu łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i pozwala m.in. na głosowe wyszukiwanie treści dostępnych w CANAL+ telewizja przez internet.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: