CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA to nowe nazwy stacji tematycznych CANAL+

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA

Od 15 kwietnia dwa lifestylowe kanały z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA.

Wcześnie nosiły one nazwy Domo+ i Kuchnia+.

Na widzów CANAL+ KUCHNIA czekają programy zdradzające kulisy zdrowego stylu życia, wprowadzające w arkana sztuki kulinarnej oraz produkcje kulinarno-podróżnicze odkrywające tajemnice kuchni całego świata. Wśród nowości znajdą się takie programy, jak „Jakubiak rozgryza Polskę”, czy najnowszy program Jamiego Olivera „Jamie Oliver: łatwe przepisy na każdy dzień”.

Na antenie CANAL+ DOMO nie zabraknie programów poradnikowych. W produkcjach takich, jak „Remont w 48h” czy „Cudotwórcy” widzowie znajdą inspiracje i praktyczne wskazówki do zmian, zobaczą także remonty i metamorfozy wnętrz. Z kolei w najnowszym autorskim programie ogrodniczym stacji „Grunt to ogród” prowadząca Katarzyna Bellingham przekaże widzom praktyczne i proste do zastosowania porady, dzięki którym każdy z nas będzie mógł założyć ogród, czy to w domu, czy na balkonie.  

Kanały dostępne są za pośrednictwem dekoderów CANAL+, w ofercie sieci kablowych oraz online, na platformie canalplus.com.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: