Canal+ kontynuuje usługę LIGA+ SMS

Newsy
Żródło: MediaRun.pl
Opinie: 15

Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej Ligi Polskiej rusza serwis informacyjny LIGA+ SMS. Canal+ w związku z dużym zainteresowaniem serwisem kontynuuje zeszłoroczną usługę zapewniającą polskim kibicom otrzymywanie wiadomości z wynikami wszystkich spotkań ekstraklasy bezpośrednio po zakończeniu meczu. 
W ramach usługi LIGA+ SMS można wybrać dwa serwisy: SERWIS GOL – uprawniający do otrzymywania wiadomości SMS o bieżących rezultatach meczów Ligi Polskiej oraz informacji dodatkowych. 
SERWIS KLUB – uprawniający do otrzymywania wiadomości o rezultatach wszystkich meczów ligowych wybranej drużyny piłkarskiej oraz informacji dodatkowych do końca trwania Rundy Wiosennej 2002 Ligi Polskiej. 
Aktywacja usługi LIGA+ SMS SERWIS GOL odbywa się za pomocą komunikatu SMS wysłanego na numer 7414 o treści GOL. Koszt SMS wynosi 4 zł netto
Aktywacja usługi LIGA+ SMS SERWIS KLUB odbywa się za pomocą komunikatu SMS wysłanego na numer 7614, w treści komunikatu należy wpisać nazwę wybranej drużyny piłkarskiej. Koszt SMS wynosi 6 zł netto 
Usługa dostępna jest dla wszystkich abonentów sieci IDEA, ERA i PLUS GSM. Posiadanie abonamentu CANAL+ lub CYFRA+ nie jest warunkiem skorzystania z usługi.

Opinie:

Opinie archiwalne (15):

Komentuj

Komentarze / 15

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: