Nowa oferta na CANAL+ online

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
CANAL+ online z nową ofertą

Serwis streamingowy CANAL+ online wprowadza do sprzedaży swoją nową ofertę.

Od dziś w serwisie oferowany jest m.in. dostęp do pełnej oferty CANAL+ z ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treściami na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Dostęp do serwisu CANAL+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje:

  • pakiet CANAL+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).
  • pakiet CANAL+ z  Eleven Sports w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł). Ten pakiet to dodatkowe cztery sportowe kanały na żywo: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.
  • CANAL+ z opcją FUN&NEWS za 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł). W ramach pakietu dostajemy dostęp do kolekcji: FOX Play, Paramount Play, National Geographic Play.

Dostępne opcje można łączyć tworząc najlepszą dla siebie ofertę, np. CANAL+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy CANAL+ oraz HBO i FUN&NEWS (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł).

Pełna oferta CANAL+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł).

Z dodatkowych opcji w podanych powyżej cenach można skorzystać wyłącznie przy zakupie podstawowej subskrypcji CANAL+. Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Nowe oferty wspiera kampania reklamowa realizowana w stacjach telewizyjnych oraz internecie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: