CANAL+ online ze zniżką 45 zł miesięcznie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
CANAL+ online. Podaj dalej i płać mniej

Ruszyła nowa promocja z programem poleceń CANAL+ online.

Osoby, które korzystają z CANAL+ online mogą teraz dostać do 45 zł zniżki miesięcznie. Muszą tylko polecić serwis swoim znajomym z wykorzystaniem indywidualnego kodu polecającego. 

Za jedno polecenie otrzymujemy 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a nowy użytkownik zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Przy zaproszeniu trzech znajomych zniżka w danym miesiącu wyniesie 45 zł. W kolejnych miesiącach można zapraszać nowych znajomych i odbierać tę samą zniżkę.

Jak skorzystać z programu poleceń? 

1. Znajdź swój unikalny kod do poleceń.  

  • Zaloguj się do serwisu CANAL+ online (canalplus.com), następnie wejdź w zakładkę „Podaj dalej” i dołącz do programu poleceń. Po potwierdzeniu udziału w programie, na ekranie pojawi się Twój unikalny kod, który możesz przekazywać znajomym. Kod zostanie również wysłany na e-mail przypisany do Twojego konta. Ten sam kod wysyłasz do wszystkich znajomych.

2. Przekaż kod znajomemu.  

  • Znajomy przy zakupie będzie mógł wykorzystać otrzymany przez Ciebie kod, dzięki czemu jego opłata za pierwszy miesiąc dostępu do CANAL+ online będzie jednorazowo niższa o 15 zł.  

3. Płać mniej za kolejny miesiąc.  

  • Po dokonaniu zakupu CANAL+ online przez znajomego twoja subskrypcja na kolejny miesiąc będzie tańsza o 15 zł, a rabat może wynieść do 45 zł, jeżeli zaprosisz 3 znajomych. 

Więcej o promocji można przeczytać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: