Takiej oferty na pakiet CANAL+ Seriale i Filmy jeszcze nie było

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Takiej oferty na pakiet CANAL+ Seriale i Filmy jeszcze nie było

CANAL+ przygotował bardzo oryginalną promocję na Black Week. Jest ona skierowana do wszystkich osób, które nad mundialowe emocje przedkładają te towarzyszące oglądaniu wciągających filmów i seriali. Promocja dotyczy usługi CANAL+ online. To jeden z najlepszych w Polsce serwisów streamingowych, który dodatkowo oferuje klientom dostęp do kanałów na żywo.

Tylko od 21 do 28 listopada 2022 roku pakiet CANAL+ Seriale i Filmy będzie dostępny w ofercie 2 za 1. Oznacza to, że płacąc 29 zł za pierwszy miesiąc subskrypcji, klient otrzyma drugi miesiąc gratis. To pozwoli cieszyć nam się za niecałe 30 zł doskonałą ofertą filmową, serialową i telewizyjną w najbardziej gorącym świątecznym okresie, w czasie sylwestrowych prywatek i podczas przyszłorocznych karnawałowych spotkań ze znajomymi. Nie mamy żadnej długoterminowej umowy, a ze streamingu możemy korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z członkiem rodziny lub partnerem.

Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy za wspomniane 29 zł miesięcznie gwarantuje dostęp do tej samej oferty co pakiet podstawowy, ale z wyłączeniem kanałów sportowych. Tym sposobem osoby nie zainteresowane sportem mogą zapłacić znacznie mniej.

Widzowie, którzy zdecydują się na aktywację pakietu na pół roku mogą zapłacić z góry za ten okres. Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy będzie tańszy wówczas tańszy o 50% w stosunku do ceny standardowej. Klienci zapłacą tylko 87 zł za 6 miesięcy. Standardowa cena to 6 pakietów po 29 zł, czyli 174 zł.

Takiej oferty na pakiet CANAL+ Seriale i Filmy jeszcze nie było

Wielką przewagą usługi CANAL+ online jest to, że dzięki niej mamy dostęp do seriali i filmów, których nie zobaczymy w innych platformach tego typu. Naszymi faworytami są mroczne polskie seriale. Drugi sezon Kruka startuje już 9 grudnia, a w serwisie czeka już doskonały Klangor.

Jeśli jesteśmy fanami sławnego The Office to w CANAL+ online do łez rozmieszą nas dwa sezony The OFFICE PL nadawane prosto z fabryki kultowej już Kropliczanki.

Hiszpańską fabrykę w krzywym zwierciadle zobaczymy w nagradzanym filmie Szef roku z nieco szalonym Javierem Bardem.

Najbardziej zaskakującą tematykę ma polski serial Minuta Ciszy. To doskonały miks komedii i sensacji o polskiej branży funeralnej!

Jeszcze mocniejszą produkcją jest Furioza, która spodoba się fanom męskiego kina i całej otoczki związanej z polską piłką nożną i tzw. kibolami.

Pod koniec listopada w serwisie swoją premierę będzie miała komedia romantyczna TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ, a już teraz można oglądać „kontynuację” kultowego Długu, czyli film Mój dług, który jest oparty na prawdziwej historii przedsiębiorcy skazanego za zabójstwo swojego prześladowcy.

Dzieciom polecamy międzynarodową produkcję NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA i „bibilijną” animację UPS 2! BUNT NA ARCE.

 

A na koniec niespodzianka. Gdy zamarzy nam się jednak obejrzenie jakiegoś mundialowego meczu to 18 listopada do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online włączono ogólnodostępne kanały TVP 1 i TVP 2. Kanały te są dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet. Tym samym subskrybenci CANAL+ online mogą śledzić w serwisie mundial w Katarze, który jest transmitowany na kanałach Telewizji Polskiej.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Canal+.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: