CANAL+ online za 35 zł miesięcznie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
CANAL+ online - cały sport w 1080p i 50 kl/s oraz mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo w nowej ofercie

Od dziś można korzystać z nowej oferty serwisu CANAL+ online.

Dostęp do nowej paczki CANAL+ z Polsat Sport Premium i Eleven Sports jest oferowany w promocyjnej cenie 35 zł za pierwszy miesiąc i 60 zł za każdy kolejny miesiąc subskrypcji.

Cena za dostęp do opcji CANAL+ z Polsat Sport Premium, Eleven Sports i HBO wynosi 45 zł za pierwszy miesiąc oraz 70 zł za każdy kolejny. W opcji z dostępem do serwisu Netflix cena powiększy się o 20 zł miesięcznie.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący seriale i filmy na życzenie oraz informacje i sport na żywo. W kanałach CANAL+Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports transmitowane są mecze Premier League, PKO BP Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM, PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej, NBA oraz tenisowe turnieje cyklu WTA Tour. Wszystkie kanały sportowe dostępne w ofercie CANAL+ online streamują obraz na żywo z częstotliwością 50 kl/s i w jakości 1080p. Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, bez długoterminowej umowy. Odtwarzane treści można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: