Kolejny duży cios w kablówki: CANAL+ online teraz jako apka Samsung Smart TV

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Serwis CANAL+ online od dziś dostępny na telewizorach Samsung Smart TV

Od dziś z oferty serwisu CANAL+ online będą mogli wygodnie korzystać również użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV.

CANAL+ online to serwis streamingowy. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie.

Użytkownicy aplikacji CANAL+ online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych doświadczeń, co przy korzystaniu z aplikacji CANAL+ online dla innych urządzeń. Użytkownicy mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu. W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w serwisie CANAL+ online można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Użytkownicy CANAL+ online na telewizorach Samsung Smart TV będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników. Funkcja tworzenia i zarządzania profilami w najbliższych dniach zostanie udostępniona również na pozostałe platformy na których dostępny jest serwis.

Aplikację można pobrać ze sklepu APPS w telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w latach 2018-2021 z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym, w tym w najnowszych modelach Neo QLED i QLED.  

Proces udostępniania aplikacji w sklepie APPS rozpoczął się kilka godzin temu. Z tego powodu aplikacja może nie być jeszcze widoczna do pobrania dla części użytkowników. W takim wypadku zalecane jest ręczne wyszukanie aplikacji w sekcji VIDEO w sklepie z aplikacjami.

W ofercie CANAL+ znalazło się ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treści na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Dostęp do serwisu CANAL+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo:

  • Pakiet CANAL+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).
  • CANAL+ z opcją FUN&NEWS jest oferowany w cenie 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł).
  • Pakiet CANAL+ z  Eleven Sports jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Dostępne opcje można łączyć np. CANAL+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy CANAL+ oraz HBO i FUN&NEWS (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł). Pełna oferta CANAL+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł). Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: