Carrefour ma swoją usługę z eSIM

Newsy
Opinie: 0
Carrefour ma swoją usługę z eSIM

Carrefour wprowadza nową usługę eSIM Travel Data.

Umożliwia ona korzystanie z transmisji danych w ponad 100 krajach na całym świecie.

eSIM to cyfrowa karta SIM, która pozwala na aktywację planu komórkowego bez konieczności używania fizycznej karty SIM. Dzięki eSIM, użytkownicy mogą łatwo przełączać się między operatorami i korzystać z międzynarodowych planów danych. Urządzenia wyposażone w eSIM łączą się z siecią komórkową, jak tradycyjne karty SIM. 

Proces zakupu i instalacji eSIM jest prosty – użytkownik wybiera pakiet danych, który jest dostarczany drogą cyfrową. Następnie instaluje eSIM w telefonie i może od razu korzystać z usług. Usługa jest dostępna zarówno przed wyjazdem, jak i podczas pobytu za granicą.

Ceny pakietów internetowych są zróżnicowane w zależności od wybranego kraju. Są też dostępne pakiety regionalne, dzięki którym zakupione gigabajty możemy wykorzystać w kilku krajach.

Przykładowe ceny pakietów dla Francji:

Pakiet GB Ważność Cena
1 GB 7 dni 4 euro
3 GB 30 dni 7 euro
5 GB 30 dni 10 euro
10 GB 30 dni 15 euro
20 GB 30 dni 25 euro
50 GB 180 dni 58 euro

 

Przykładowe ceny pakietu regionalnego dla 32 europejskich krajów*:

Pakiet GB Ważność Cena
1 GB 7 dni 5 euro
3 GB 30 dni 9 euro
5 GB 30 dni 12 euro
10 GB 30 dni 20 euro
20 GB 30 dni 35 euro
50 GB 180 dni 80 euro

*Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania

Z usługi można skorzystać tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: