CDA Premium za 4,99 zł na 30 dni od T-Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Dostęp do CDA Premium za 4,99 zł na 30 dni od T-Mobile

T‑Mobile przygotował promocję, w której klienci indywidualni mogą otrzymać dostęp do serwisu CDA Premium za 4,99 zł na 30 dni.

Aby aktywować promocyjny dostęp, wystarczy między 13 a 19 kwietnia zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile”, a następnie kliknąć w udostępniony tam link do usługi.

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy serwisu CDA, jak i ci, którzy już posiadają tam kontro, ale do tej pory nie aktywowali usługi „CDA Premium” – dotychczasowi klienci będą musieli także skorzystać z nowej metody płatności, której wcześniej nie używali w tym serwisie.

Z oferty mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Po upływie okresu promocyjnego (30 dni) dostęp do usługi zostanie przedłużony automatycznie i pobrana będzie opłata w wysokości 23,99 zł za miesiąc (w przypadku wyboru metody płatności kartą) lub 27,99 zł (w przypadku wyboru metody płatności „Zapłać z T‑Mobile”). Dostęp do usługi można dezaktywować w każdym momencie, wysyłając SMS o treści „STOP CDA” na numer 80555 lub klikając w przycisk „Anuluj subskrypcję” w profilu użytkownika tego serwisu. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: