CenterNET dobrze sprzedaje usługi 3

Newsy
Żródło: NFI Midas
Opinie: 2
Opinie: 2

Advantage Cellular Communications, spółka zależna CenterNET, została dystrybutorem numer 1 właściciela marki “3” – firmy Hutchison 3G UK. Firma została liderem wśród dystrybutorów po trzech miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży.

„Osiągnięcie pozycji lidera wśród dystrybutorów usług Hutchison 3G, w tak krótkim czasie od rozpoczęcia świadczenia usług świadczy o naszych możliwościach. Jesteśmy przekonani, że Advantage będzie się rozwijał równie dynamicznie w kolejnych miesiącach. Szacujemy, że przychody Advantage z tytułu współpracy
z H3G wyniosą w roku 2008 ponad 10 mln funtów, czyli ponad 50 milionów złotych” – mówi Karina Wściubiak Prezes NFI Midas S.A.

Umowa pomiędzy Advantaqe a Hutchison 3G UK została podpisana w lipcu bieżącego roku. Na jej podstawie brytyjska spółka zależna NFI Midas może oferować usługi połączeń komórkowych w sieci Hutchisona - bezpośrednio swoim klientom lub przez pośredników.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2007-12-27 21:30
  karkosik jednak idzie do przodu..tam umts to standard u nas mozemy pomarzyc ale moze opy sie wezma solidnie za rozbudowe 3g w2008??dobrze by bylo aby na reszcie kraju bylo chociaz edge ale i to trudne do zrobienia sądząc po wynikach naszej3,orande sie stara ale jakosc..
  0
 • Users Avatars Mini
  hans pisze: 2007-12-28 08:34
  Orange NIE MA UMTS w Toruniu ! Wszystkich chętnych na tę usługę zaprasza Plus, ewentualnie Era.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: