CenterNet - start w maju i 0.5 mln klientów

Newsy
Żródło: ISB
Opinie: 2
Opinie: 2

CenterNet ocenia że jest w stanie spełnić wymagania regulatora rynku i jeszcze w maju rozpocząć działalność, wynika z wypowiedzi przedstawicieli firmy. "Obliguje nas decyzja Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), która mówi, że do końca maja powinniśmy uruchomić naszą częstotliwość. W tej chwili nasza deklaracja jest taka, że tego terminu jesteśmy w stanie dotrzymać" - powiedział członek zarządu Piotr Sobiś w wywiadzie dla telewizji TVN CNBC Biznes.

"Mamy w tej chwili pełen plan pokryciowy, na to do czego nas obliguje decyzja UKE, czyli osiągnięcia 30% pokrycia do roku 2012, do końca tego roku powinniśmy pokryć swoją siecią 15% populacji i na to jesteśmy przygotowani" - dodał Sobiś. Przedstawiciele firmy deklarują, że w pierwszym roku działalności chcą pozyskać co najmniej pół miliona klientów.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  skrzypczyk pisze: 2009-03-27 22:05
  hahahahahaha.... News roku! czyli nic się nie zmieniło od maja 2008! - Brawo! nawet pozyskanie przepisali z tego zakładanego w 2008 roku:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-03-28 16:56
  ale głupoty. Sieć widmo. Nic nie robią, nie wiem czy gdzieś jakiś nadajnik funkcjonuje. Dodatkowo jak oni chcą pokryć całą Polskę na GSM1800Mhz??? Chyba, że na każdej ulicy postawią nadajnik i w każdej wiosce po kilka. hehe he
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: